هدر موبایل
1398/02/13 05:30:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
کاتب در آئین تکریم و معارفه فرماندار شهرستان گرمسار

دانشگاه‌ها راهی جز ادامه حرکت در مسیر تبدیل به دانشگاه نسل سوم ندارند

نماینده مردم شهرستان‌های گرمسار و آرادان با بیان اینکه حمایت از تولیدات دانش بنیان در برنامه سال ۹۸ در دستور کار قرار دارد اضافه کرد: دانشگاه‌ها راهی جز ادامه حرکت در مسیر تبدیل به دانشگاه نسل سوم ندارند.
دانشگاه‌ها راهی جز ادامه حرکت در مسیر تبدیل به دانشگاه نسل سوم ندارند نماینده مردم شهرستان‌های گرمسار و آرادان با بیان اینکه حمایت از تولیدات دانش بنیان در برنامه سال ۹۸ در دستور کار قرار دارد اضافه کرد: دانشگاه‌ها راهی جز ادامه حرکت در مسیر تبدیل به دانشگاه نسل سوم ندارند. https://cdn.icana.ir/d/019/201608101945647859.jpg دانشگاه‌ها,راهی,جز,ادامه,حرکت,در,مسیر,تبدیل,به,دانشگاه,نسل,سوم,ندارند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، غلامرضا کاتب  در آئین تکریم و معارفه فرماندار شهرستان گرمسار اظهار کرد: مجلس در سال ۹۸ نیز حمایت از تولید و اشتغال را در اولویت خود قرار داده است.

وی با بیان اینکه حمایت از رونق تولید از برنامه‌های اصلی نمایندگان مردم است افزود: مجلس به‌دنبال حمایت از اشتغال است تا راه توسعه را هموار کند.

نماینده مردم شهرستان‌های گرمسار و آرادان با بیان اینکه حمایت از تولیدات دانش بنیان در برنامه سال ۹۸ در دستور کار قرار دارد اضافه کرد: دانشگاه‌ها راهی جز ادامه حرکت در مسیر تبدیل به دانشگاه نسل سوم ندارند.

کاتب در تشریح ویژگی‌های دانشگاه نسل سوم گفت: مهمترین ویژگی این دانشگاه‌ها این است که باید فارغ‌التحصیلان آن پس از اتمام تحصیلات بیکار نباشند و با استفاده از ظرفیت‌ها جذب بازار کار شوند.

وی با بیان اینکه دانشگاه باید در کنار تولید و صنعت قرار بگیرند افزود: دانشگاه‌ها باید در مسیر حرکت خود بر اساس سیاست‌های کلان نظام جمهوری اسلامی ایران برنامه‌ریزی کنند.

این نماینده مردم ادامه داد: برخی از گره‌های موجود در قوانین، باید برای بازگشایی مسیر تسهیل در امور تولید کنندگان، برطرف شود.

نماینده مردم شهرستان‌های گرمسار و آرادان با بیان اینکه قوانین کشور باید در راستای حمایت از تولید اصلاح شود گفت: سیستم بانکی ما نباید بر سر راه سرمایه‌گذاران موانع ایجاد کند.

وی با بیان اینکه در استان سمنان باید از صنعتگران و تولید کنندگان که در استان سرمایه گذاری می‌کنند، به صورت ویژه حمایت کنیم اضافه کرد: در شهرستان گرمسار مسئولین و مردم با همدلی و وفاق در کنار یکدیگر زندگی می‌کنند و باید این همدلی را قدر دانسته و تلاش کنیم گرمسار را به عنوان بزرگترین قطب اقتصادی و صنعتی در کشور معرفی کنیم.

به گزارش ایسنا وی با تجلیل از مدیران شهرستان خاطرنشان کرد: خوشبختانه در شهرستان گرمسار هیچ فساد مالی و اداری وجود ندارد.

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet