هدر موبایل
1398/02/15 13:33:41
سرویس صحن
درازهی در تذکر شفاهی:

حقوق و مزایای معلمان خرید خدمت و حق‌التدریسی پرداخت شود

نماینده مردم سراوان، سیب، سوران و زابلی در مجلس گفت: ارتقاء و حفظ جایگاه معلم به ویژه معلمان خرید خدمت آموزشی و حق‌التدریسی‌ها یکی از اولویت‌ها است با این وجود این افراد با مشکلات بسیاری در دریافت حقوق و مزایا و بیمه روبه‌رو هستند.
حقوق و مزایای معلمان خرید خدمت و حق‌التدریسی پرداخت شود نماینده مردم سراوان، سیب، سوران و زابلی در مجلس گفت: ارتقاء و حفظ جایگاه معلم به ویژه معلمان خرید خدمت آموزشی و حق‌التدریسی‌ها یکی از اولویت‌ها است با این وجود این افراد با مشکلات بسیاری در دریافت حقوق و مزایا و بیمه روبه‌رو هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/201706103268157118.jpg حقوق,و,مزایای,معلمان,خرید,خدمت,و,حق‌التدریسی,پرداخت,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدباسط درازهی در نشست علنی امروز (یکشنبه، 15 اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به وزیر آموزش و پرورش گفت: ارتقاء و حفظ جایگاه معلم به ویژه معلمان خرید خدمت آموزشی و حق‌التدریسی‌ها یکی از اولویت‌ها است با این وجود این افراد با مشکلات بسیاری در دریافت حقوق و مزایا و بیمه روبه‌رو هستند.

 نماینده مردم سراوان، سیب، سوران و زابلی در مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر راه و شهرسازی افزود: فرودگاه سراوان باید هر چه سریعتر راه‌اندازی شود چرا که در حال حاضر بیت‌المال در این فرودگاه بلااستفاده مانده و 13 سال هیچ اقدامی برای ساماندهی آن نشده است.

وی اظهار کرد: ساخت باند دوم جاده سراوان – خاش ضرورت دارد، همچنین باید راه‌آهن شهرستان سراوان تکمیل شود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در تذکر به وزیر کشور خاطر نشان کرد: ساماندهی مرز و تبدیل فرصت استفاده از مرزها برای تمام مرزنشینان یک ضرورت است در حالی که در شرایط کنونی مرز متعلق به گروه خاصی است و عموم مردم نه تنها منفعتی از آن نمی‌برند بلکه خطرات و مصیبت بسیاری را تحمل می‌کنند.

درازهی در تذکری به وزیر نفت تصریح کرد: باید روند امدادرسانی به بلوچستان به ویژه به حوزه انتخابیه بنده تسریع شود و مشکلات حوزه سوخت این منطقه نیز رفع شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم خطاب به رئیس بانک مرکزی ادامه داد: تخصیص اعتبار از ردیف مهار آب‌های مرزی به عنوان مابه‌التفاوت ارزی به مبلغ 3هزار میلیارد تومان علیرغم نامه‌های معاون اول رئیس جمهور و وزیر نیرو تاکنون تخصیص پیدا نکرده است؛ باید هر چه سریعتر اعتبارات تخصیص یابد./

پایان پیام

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet