هدر موبایل
1398/02/16 12:16:00
سرویس استان ها
به دعوت سهراب گیلانی :

تکمیل و تجهیز فضاهای آموزشی و پرورشی شوشتر و گتوند در دستور کار مدیرکل نوسازی مدارس

مدیر کل نوسازی مدارس خوزستان در دفتر نهاد مردمی نماینده مجلس حاضر شد و از نزدیک در جریان نارسایی ها و مشکلات فضاهای آموزشی ، پرورشی و ورزشی شوشتر و گتوند قرار گرفت.
تکمیل و تجهیز فضاهای آموزشی و پرورشی شوشتر و گتوند در دستور کار مدیرکل نوسازی مدارس مدیر کل نوسازی مدارس خوزستان در دفتر نهاد مردمی نماینده مجلس حاضر شد و از نزدیک در جریان نارسایی ها و مشکلات فضاهای آموزشی ، پرورشی و ورزشی شوشتر و گتوند قرار گرفت. https://cdn.icana.ir/d/019/201901103128654790.jpg تکمیل,و,تجهیز,فضاهای,آموزشی,و,پرورشی,شوشتر,و,گتوند,در,دستور,کار,مدیرکل,نوسازی,مدارس Icana

در جلسه ای که به همین منظور برگزار شد، گزارشی کامل از پروژه های آموزشی در دست احداث ، مدارس تخریبی، فضاهای آموزشی فرسوده و کمبود تجهیزات از سوی سهراب گیلانی و مسئولین ادارات نوسازی مدارس و آموزش و پرورش ارائه و بر اتخاذ تصمیماتی جهت رفاه حال دانش آموزان تاکید شد

مسئولین آموزش و پرورش شهرستان، همچنین با توجه به وضعیت نابسامان هنرستان فنی و حرفه ای کمال الملک و دبیرستان هشتم شهریور در مرکز شهر و دبستان های ابوذر شهر سرداران، امام حسین(ع) شهرک اندیشه، شهید علم الهدی شهرک علم الهدی و شهید مدرس روستای بهبید خواستار رسیدگی سریع و رفع موانع موجود این مدارس از سوی اداره کل نوسازی مدارس استان شدند.

در ادامه این جلسه مدیرکل نوسازی مدارس خوزستان ضمن اشاره به کمبود منابع مالی و مشکلات عدیده ای که در سطح استان وجود دارد اظهار امیدواری کرد که پرداخت هزینه انشعابات مدارس کم برخوردار، تکمیل پروژه احداث دبستان کلاسه شهید مسعود شیخ منطقه کوی نیرو، تکمیل دبستان های امام رضا(ع) روستای عبدلی و شهید بهاری روستای چمترخان، تخریب و بازسازی دبستان حافظ روستای سریمه، ایمن سازی سالن ورزشی دانش آموز، تجهیز مدرسه روستای کنارپیر، ایزوگام و آسفالت برخی از مدارس مناطق محروم و حاشیه ای در کوتاه ترین زمان ممکن در دستور کار اداره کل نوسازی مدارس خوزستان قرار گیرد.

در ادامه این نشست در شهرستان گتوند ، بر ضرورت تجهیز مدارس و تکمیل پروژه های آموزشی شهرستان گتوند تاکید و تصمیماتی جهت ارتقا زیرساخت های آموزشی اتخاذ شد.

در این نشست گزارشی جامع از سیمای مدارس گتوند، روند اجرای پروژه ها، فرسودگی مدارس و کمبود تجهیزات از سوی رئیس و معاون اداره آموزش و پرورش گتوند ، رئیس اداره نوسازی مدارس و فرمانده سپاه ناحیه گتوند ارائه شد

تکمیل و افتتاح زمین چمن مصنوعی در این شهرستان با اعتباری بالغ بر 3 میلیارد ریال در آینده نزدیک ، تکمیل پروژه نوسازی مدرسه شهید بهشتی و تحویل ایزوگام و قیر به مدارس اولویت دار از توافقات این نشست بود.  

همچنین تجهیز مدرسه دهخدا شهر جنت مکان (۱۰۰ میز و نیمکت) ، تجهیز برخی مدارس به وسایل ورزشی ، سیستم سرمایشی و گرمایشی ،  دستگاه های کپی و ... مورد توافق قرار گرفت و مقرر شد تا پایان بهمن ماه،  700 میز و نیمکت به آموزش و پرورش گتوند تحویل داده شود

همچنین مقرر شد مدارسی که نیازمند بازسازی هستند با جلب مشارکت خیرین، جهت جذب اعتبارات دولتی (70 درصد) به اداره نوسازی مدارس معرفی شوند.

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet