هدر موبایل
1398/02/16 12:49:07
سرویس اقتصادی
زنگنه در گفت‌وگوی اختصاصی با خانه ملت:

اطلاعی از امکان افزایش قیمت بنزین ندارم

وزیر نفت با بیان اینکه اطلاعی از امکان افزایش قیمت بنزین ندارد و دولت باید دراین خصوص تصمیم‌گیری کند، گفت: رسانه‌ها در مقابل انتشار اخبار خود آن هم به صورت قطعی مسئول هستند.
اطلاعی از امکان افزایش قیمت بنزین ندارم وزیر نفت با بیان اینکه اطلاعی از امکان افزایش قیمت بنزین ندارد و دولت باید دراین خصوص تصمیم‌گیری کند، گفت: رسانه‌ها در مقابل انتشار اخبار خود آن هم به صورت قطعی مسئول هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/201902101698798192.jpg اطلاعی,از,امکان,افزایش,قیمت,بنزین,ندارم Icana

بیژن زنگنه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به انتقادهایی مبنی بر اینکه ریشه تمامی هیاهوهای افزایش قیمت بنزین از  وزارتخانه نفت نشات گرفته است، گفت: دولت دراین خصوص هیچ مصوبه‌ای نداشته اما برخی با شایعات برای کشور مشکل ایجاد کردند، درحالی که وزارت نفت هیچ تصمیمی درخصوص افزایش قیمت بنزین نداشته است.

اگر مشخص شود منتشرکننده خبر واقعا تخلف کرده است ما نیز با او برخورد خواهیم کرد

وی درباره بازداشت سخنگوی شرکت ملی پالایشگاه پخش و فرآورده‌های نفتی به مدت 24 ساعت، بیان کرد: اگر مشخص شود منتشرکننده خبر -که یک خانم خبرنگار بوده و مسئولیتی در شرکت پالایشگاه پخش و فرآورده‌های نفتی داشته است- واقعا تخلف کرده است ما نیز با او برخورد خواهیم کرد.

بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت

رسانه‌ها در مقابل انتشار اخبار  مسئول هستند

وزیر نفت با بیان اینکه رسانه‌ها در مقابل انتشار اخبار خود آن هم به صورت قطعی مسئول هستند، مطرح کرد: اطلاعی از امکان افزایش قیمت بنزین ندارم، در این زمینه دولت باید تصمیم‌گیری کند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet