هدر موبایل
1398/02/16 17:42:48
سرویس سیاسی
نجفی خوشرودی در تشریح نشست کمیسیون امنیت ملی مجلس مطرح کرد؛

قدردانی رؤسای مجامع نمایندگان استان‌های سیل‌زده از ارتش و نیروهای مسلح

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس در تشریح نشست کمیسیون متبوعش گفت: فرمانده نیروزی زمینی ارتش با حضور در این جلسه گزارشی از اقدامات و برنامه‌های این نیرو در زمان سیل‌های اخیر ارائه کرد.
قدردانی رؤسای مجامع نمایندگان استان‌های سیل‌زده از ارتش و نیروهای مسلح سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس در تشریح نشست کمیسیون متبوعش گفت: فرمانده نیروزی زمینی ارتش با حضور در این جلسه گزارشی از اقدامات و برنامه‌های این نیرو در زمان سیل‌های اخیر ارائه کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/44644.jpg قدردانی,رؤسای,مجامع,نمایندگان,استان‌های,سیل‌زده,از,ارتش,و,نیروهای,مسلح Icana

علی نجفی خوشرودی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در تشریح نشست امروز (دوشنبه، 16 اردیبهشت ماه) کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: ابتدای جلسه امیر حیدری فرمانده نیروزی زمینی ارتش جمهوری اسلامی گزارشی از اقدامات و برنامه های این نیرو از جمله در کمک به مردم در سیلاب های اخیر ارائه کرد.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در این نشست رؤسای مجامع نمایندگان استان های در معرض سیلاب های اخیر به نمایندگی از استان خود برای سپاس از ارتش و دیگر نیروهای مسلح در کمیسیون حضور یافتند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: در ادامه جلسه طرح الحاق یک تبصره به ماده واحده قانون اصلاح ماده 35 قانون خدمت وظیفه عمومی با حضور معاون وظیفه عمومی ناجا و نمایندگان سایر ارگان های ذیربط، مورد بررسی قرار گرفت و جهت بررسی بیشتر به کمیته امنیت، ارجاع شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet