شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1398/02/16 17:58:58
سرویس سیاسی
کاظمی مطرح کرد:

آغاز بررسی لایحه قانون جامع انتخابات در کمیسیون امور داخلی کشور

نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس در تشریح نشست کمیسیون متبوعش گفت: کارگروهی برای بررسی لایحه قانون جامع انتخابات تشکیل شد.
آغاز بررسی لایحه قانون جامع انتخابات در کمیسیون امور داخلی کشور نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس در تشریح نشست کمیسیون متبوعش گفت: کارگروهی برای بررسی لایحه قانون جامع انتخابات تشکیل شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905103346458443.jpg آغاز,بررسی,لایحه,قانون,جامع,انتخابات,در,کمیسیون,امور,داخلی,کشور Icana

سید حمیدرضا کاظمی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست عصر امروز(دوشنبه، 16 اردیبهشت ماه) کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی گفت: قرار بود وزیر کشور برای پاسخ به سوال نمایندگان به کمیسیون بیاید که در این بین 8 نفر از 10 نفر نماینده سوال کننده، سوال خود را پس گرفتند و وزیر نیز در کمیسیون حاضر نشد و سوال 2 نفر دیگر به صحن علنی ارجاع داده شد.

نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی در ادامه به بررسی کلیات لایحه جامع انتخابات در این کمیسیون اشاره و عنوان کرد: کارگروهی برای بررسی این لایحه تشکیل شد.

وی افزود: در حال حاضر اصلاح قانون انتخابات در مجلس تصویب و به شورای نگهبان رفته است. در صورتی که این اصلاحات مورد موافقت شورای نگهبان واقع شود در لایحه نیز گنجانده خواهد شد.

نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: هر زمان که لایحه قانون جامع انتخابات به تصویب برسد و به مرحله اجرا درآید قوانین قبلی مثل قوانین انتخابات مجلس، ریاست جمهوری و شوراها که جداگانه تدوین شده بود کأن لم یکن تلقی شده و همگی در قالب قانون جامع انتخابات اجرا می شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet