هدر موبایل
1398/02/16 18:23:48
سرویس اجتماعی
نوروزی در تشریح دستور کار کمیسیون قضایی مجلس:

اصلاح موادی از طرح اصلاح قانون آئین دادرسی دیوان عدالت اداری/ جذب قاضی متخصص در دیوان از مزایای طرح

سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس از اصلاح موادی از طرح اصلاح قانون آئین دادرسی دیوان عدالت اداری در نشست امروز این کمیسیون خبر داد و جذب و تربیت قاضی متخصص در دیوان و پاسخگو کردن دستگاه های اجرائی را از مزیت های این طرح دانست.
اصلاح موادی از طرح اصلاح قانون آئین دادرسی دیوان عدالت اداری/ جذب قاضی متخصص در دیوان از مزایای طرح سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس از اصلاح موادی از طرح اصلاح قانون آئین دادرسی دیوان عدالت اداری در نشست امروز این کمیسیون خبر داد و جذب و تربیت قاضی متخصص در دیوان و پاسخگو کردن دستگاه های اجرائی را از مزیت های این طرح دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/201904101590448065.jpg اصلاح,موادی,از,,طرح,اصلاح,قانون,آئین,دادرسی,دیوان,عدالت,اداری/,جذب,قاضی,متخصص,در,دیوان,از,مزایای,طرح Icana

حسن نوروزی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح دستور کار امروز ( دوشنبه، 16 اردیبهشت ماه) کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در نشست امروز اصلاح موادی از طرح قانون تشکیلات و آئین دادرسی دیوان عدالت اداری در دستور کار قرار گرفت،گفت: بر این اساس مواد یک تا 7 طرح در نشست امروز بررسی شد که کلیات و جزئیات برخی مواد تصویب و بررسی جزئیات برخی دیگر نیز به نشست های آینده کمیسیون موکول شد.

سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی، افزود: این طرح نسبت به قانون قبلی دارای ویژگی‌ها و مزایای زیادی است.

نوروزی با اشاره به مزیت های این طرح نسبت به قانون، ادامه داد: سرعت در رسیدگی، جذب و تربیت قاضی متخصص در دیوان عدالت اداری، افزایش دقت در رسیدگی به پرونده های هیات های حل و اختلاف، قوی تر شدن ضمانت در اجرای احکام، پاسخگو کردن دستگاه های اجرائی و رفع ابهام و شفافیت  در قانون از جمله مزیت های طرح است.

نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: در نشست امروز مسئولانی از وزرات اطلاعات، دیوان عدالت اداری، قوه قضائیه و کارشناسان مرکز پژوهش ها حضور داشتند.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet