هدر موبایل
1398/02/20 05:08:09
سرویس سیاسی
یوسفیان ملا:

غبار برخاسته از سیاست‌زدگی مانع از دیده شدن واقعیات می‌شود

نماینده مردم در دوره دهم مجلس معتقد است سیاست زدگی در حوزه‌های مختلف منجر به وارونه جلوه دادن واقعیات و از بین رفتن عدالت می‌شود.
غبار برخاسته از سیاست‌زدگی مانع از دیده شدن واقعیات می‌شود نماینده مردم در دوره دهم مجلس معتقد است سیاست زدگی در حوزه‌های مختلف منجر به وارونه جلوه دادن واقعیات و از بین رفتن عدالت می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/49270.jpg غبار,برخاسته,از,سیاست‌زدگی,مانع,از,دیده,شدن,واقعیات,می‌شود Icana

عزت الله یوسفیان ملا در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با انتقاد از سیاسی شدن بسیاری از موضوعات در کشور، اظهار داشت: هر انسانی یک پیامبر درونی به نام عقل دارد و این پیامبر درونی همیشه باید به صورت وجدان عمومی راهنمای انسان باشد.

اگر سیاست‌زدگی از درب وارد شود، عدالت از پنجره خارج می‌شود

عضو فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در حوزه کار یک اصطلاحی وجود دارد و آن این است که "در قضاوت، اگر سیاست از درب وارد شود، عدالت از پنجره خارج می‌شود" با این شرایط اگر ما بخواهیم که همه مسائل را سیاسی کنیم، دچار مشکل می‌شویم.

وی افزود: سیاست زدگی در اقتصاد و اموراجتماعی همه چیز را دگرگون میکند و خلاف جلوه می‌دهد با این تفاسیر سیاست‌زدگی تبدیل به بلیه‌ای خطرناک در کشور شده است و متاسفانه دودی که از این موضوع بلند می‌شود به چشم همه می‌رود.

عدم سیاست زدگی در حوزه‌های مختلف می‌‎تواند به استفاده بهتر از تریبون‌‎ها منجر شود

یوسفیان ملا با بیان اینکه انسان باید با ندای وجدان خود عمل کندبه هر حال باید طوری عمل کند که وجدانش آرام باشد و از سیاست‌زدگی بپرهیزد، ادامه داد: هر انسانی باید از خود سئوال کند که آیا وارد کردن سیاست به هر موضوعی به سود ملت است یا همه باید هزنیه بدهند؟، اگر به این موضوعات فکر کنیم، متوجه می‌شویم که هزینه‌های جبران ناپذیری دارد و عوایدی برای مردم ندارد.

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی گفت: می‌توانیم فرصت‌هایی که برای رفع غبار سیاست‌زدگی از موضوعات مختلف صرف کنیم را به موضوعات مهمتری اختصاص دهیم و این مقدار هزینه هم به کشور تحمیل نشود.

مردم به اخلالگران اتحاد ملت اجازه خودنمایی ندهند

وی افزود: در شرایط کنونی که ملت دشمن قابل لمسی در روبه رو دارد طبیعتا وحدت در کشور ایجاد می‌شود و مردم نباید اجازه دهند افراد، با طرح مسائل بی مورد این اتحاد را مورد خدشه قرار دهند.

این نماینده مردم در دوره دهم مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در دوران دفاع مقدس همه به دنبال دفاع از ایران بودند و تلاش کردند تا جنگ تحمیلی به سود ایران تمام شد، اکنون نیز اگر زیانی به کشور برسد همه متضرر می‌شوند و باید در مقابل فشارهای سیاسی و اقتصادی محکم بایستیم تا میوه شیرین مقاومت را همه بچشیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet