پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1388/07/14 12:43:00
سرویس صحن
لاریجانی:

هدفمند کردن یارانه‌ها هفته آینده بررسی می‌شود

**نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی نسبت به قرار نگرفتن لایحه هدفمند کردن یارانه‌ها در دستور کار هفتگی مجلس انتقاد کرد.

"جواد کریمی قدوسی" با استناد به ماده 180 آیین نامه داخلی مجلس گفت: یکی از لوایح بسیار مهمی که دولت در سال گذشته به مجلس آورد بحث هدفمند شدن یارانه‌ها بود.

وی افزود: این لایحه از جمله لوایح و مسایلی است که رهبر معظم انقلاب نسبت به حساسیت این برنامه و اقدام در مراحل مختلف آن تذکر دادند و انتظار خودشان را از جایگاه این قانون، تصویب و اجرای دقیق آن مطرح کردند.

نماینده مردم مشهد با تشکر از تلاش‌های کمیسیون ویژه جهت بررسی لایحه هدفمند کردن یارانه‌ها گفت: این لایحه به هر صورت پس از جمع‌بندی به هیات رئیسه تقدیم شد ولی نمایندگان در پیشنهادی درخواست مسکوت گذاشتن یک ماهه این مطلب را داشتند.

وی خواستار قرار گرفتن لایحه هدفمند کردن یارانه‌ها در دستورکار جلسه علنی شد.

"علی لاریجانی" رییس مجلس شورایاسلامی در پاسخ به تذکر این نماینده گفت: این لایحه هفته آینده در دستور قرار خواهد گرفت.

رئیس مجلس خاطرنشان کرد: کمیسیون ویژه بررسی کاملی را انجام داده است اما یک مقدار از تاخیر آن نیز به خاطر پیشنهادات جدید بود.

وی با بیان اینکه که دوستان (اعضای کمیسیون ویژه بررسی طرح تحول اقتصادی) روز گذشته نیز جلسه داشتند و کار خود را تکمیل کردند، تصریح کرد: ما روز یکشنبه این لایحه را در دستور قرار خواهیم داشت.

لاریجانی اظهار داشت: البته پس از اینکه دستورات خرد تمام شد این لایحه را در دستور نخست قرار خواهیم داد و انشاا... با همت دوستان محقق خواهد شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet