ایام محرم 1398
1398/02/18 13:20:08
سرویس سیاسی
محمودی شاه‌نشین:

کارگروه بررسی لایحه جامع قانون انتخابات در کمیسیون امورداخلی مجلس تشکل شد

عضو کمیسیون امورداخلی کشور و شوراهای مجلس گفت: کارگروه بررسی لایحه جامع قانون انتخابات در کمیسیون امورداخلی مجلس تشکل شد و اولویت در بررسی این لایحه با مواد مربوط به انتخابات ریاست جمهوری است.
کارگروه بررسی لایحه جامع قانون انتخابات در کمیسیون امورداخلی مجلس تشکل شد عضو کمیسیون امورداخلی کشور و شوراهای مجلس گفت: کارگروه بررسی لایحه جامع قانون انتخابات در کمیسیون امورداخلی مجلس تشکل شد و اولویت در بررسی این لایحه با مواد مربوط به انتخابات ریاست جمهوری است. https://cdn.icana.ir/d/019/201801103483977794.jpg کارگروه,بررسی,لایحه,جامع,قانون,انتخابات,در,کمیسیون,امورداخلی,مجلس,تشکل,شد Icana

محمد محمودی شاه نشین در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در خصوص بررسی لایحه جامع نظام انتخابات، اظهار داشت: کارگروهی برای بررسی لایحه جامع قانون انتخابات تشکیل شده و از بین اعضای معرفی شده رئیس کارگروه انتخاب می‌‎شود.

عضو کمیسیون امورداخلی کشور و شوراهای مجلس بیان کرد: محمد محمودی شاه‌نشین، پروانه مافی، قاسم میرزایی‌نیکو، علی‌اصغر یوسف‌نژاد، احمد امیرآبادی فراهانی، حسن کامران دستجردی و محمدرضا صباغیان بافقی اعضای این کارگروه هستند.

وی با اشاره به اهمیت بررسی لایحه جامع قانون انتخابات با توجه به اینکه بعد از چندین سال انتظار به مجلس ارائه شده است، افزود: بررسی این لایحه بسیار جای خیلی کار دارد و اقداماتی که برای بررسی باید انجام شود، مفصل است.

محمودی شاه نشین گفت: اولویت در بررسی لایحه جامع قانون انتخابات با موادی است که به انتخابات ریاست جمهوری مربوط می‌شود.

نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قانون انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا با لایحه تطبیق داده شده و مغایرتی ندارند، بیان کرد:قانون انتخابات مجلس نیز مغایرتی با لایحه جامع انتخابات ندارد و باید تلاش کنیم تا قانون انتخابات ریاست جمهوری نیز تطبیق داده شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet