شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1398/02/21 10:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی توضیح داد:

برای مقابله با احتکار کالاهای اساسی چه باید کرد؟

سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت:برای مقابله با احتکار کالاهای اساسی باید سازمان تعزیرات حکومتی ورود جدی به این موضوع داشته باشد.
برای مقابله با احتکار کالاهای اساسی چه باید کرد؟ سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت:برای مقابله با احتکار کالاهای اساسی باید سازمان تعزیرات حکومتی ورود جدی به این موضوع داشته باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/201809108707496286.jpg برای,مقابله,با,احتکار,کالاهای,اساسی,چه,باید,کرد؟ Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حسن نوروزی  با بیان اینکه سازمان تعزیرات حکومتی باید با محتکران کالاهای اساسی برخورد جدی داشته باشد،گفت: در شرایط فعلی اقتصادی اگر فردی کالایی را احتکار کرد باید با وی برخورد جدی شود.

وی با بیان اینکه سازمان تعزیرات حکومتی و وزارت دادگستری در زمینه جلوگیری از احتکار کالاهای اساسی باید ورود فعالانه‌ای داشته باشند، ادامه داد: در همین زمینه لازم است کلاس‌های برای روسای تمام سازمان‌های تعزیراتی استان‌ها برگزار شود و آنها را از انفعال و آرامش خارج کنند.

نماینده مردم رباط‌کریم در مجلس با اعلام اینکه تاکنون تذکراتی از سوی مجلس به سازمان تعزیرات حکومتی در زمینه مقابله با احتکار و گران فروشی داده شده است، افزود:جلساتی نیز در این زمینه در روزهای آینده با رئیس سازمان تعزیرات حکومتی آقای انصاری خواهیم داشت.

حسن نوروزی

 

به گزارش تسنیم سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس اضافه کرد:قطعاً مجلس از سازمان تعزیرات حکومتی و  وزارت دادگستری خواهد خواست تا جلوی برخی نابسامانی‌ها در بازار کلاهای اساسی گرفته شود.

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet