هدر موبایل
1398/02/21 11:25:13
سرویس سیاسی
زاهدی:

فروش نفت در شرایط تحریمی نیز ممکن است

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: اگر مسئولان اراده کنند که تحریم‌ها دور زده شود حتما این موضوع محقق می‌شود و می‌توانیم نفت خود را عرضه کنیم و ارز وارد کشور شود.
فروش نفت در شرایط تحریمی نیز ممکن است عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: اگر مسئولان اراده کنند که تحریم‌ها دور زده شود حتما این موضوع محقق می‌شود و می‌توانیم نفت خود را عرضه کنیم و ارز وارد کشور شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201806108566902811.jpg فروش,نفت,در,شرایط,تحریمی,نیز,ممکن,است Icana

محمدمهدی زاهدی در گفت‌و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص امکان فروش نفت ایران در شرایط تحریمی، اظهار داشت: این اولین بار نیست که کشور تحریم می‌شود و در سال‌های 91 و 92 کشور تحریم بود، توانستیم نفت را به فروش برسانیم.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اکنون نیز می‌توانیم با وجود تحریم‌های ظالمانه نفت را در بازار جهانی عرضه کنیم.

وی با اشاره به اینکه فروش نفت در شرایط تحریمی پیش نیازهایی دارد، افزود: اکنون نیز می‌توانیم نفت خود را بفروشیم به شرطی که به دنبال FATF و موضوعات این چنینی نباشیم.

زاهدی ادامه داد: اگر مسئولان اراده کنند که تحریم‌ها دور زده شود حتما این موضوع محقق می‌شود و می‌توانیم نفت خود را عرضه کنیم و ارز وارد کشور شود.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: تلاش مسئولان در راستای دور زدن تحریم‌ها و وارد کردن ارز حتما محقق می‌شود و راه‌هایی که این موضوعات را عملیاتی شده ببینیم نیز وجود دارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet