پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1388/07/14 14:20:00
سرویس صحن

تذکرات کتبی نمایندگان مجلس به رییس جمهوری و مسئولان اجرایی

**تذکرات کتبی نمایندگان مجلس شورای اسلامی به رییس جمهوری و مسئولان اجرایی در صحن علنی مجلس قرائت شد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی که کشور توسط محمد دهقان عضو هیات رییسه قرائت شد بدین شرح است:

تذکر ثروتی نماینده بجنورد به وزیر راه و ترابری در خصوص بهسازی و تجهیز و تبدیل وام به ارتقا سطح ایمنی پرواز فرودگاه بجنورد در اجرای مصوبه سفر اول و دوم هیات دولت، همچنین اصلاح ردیف 173 جدول 12 و اضافه نمودن کلمه جنوب به کنار گذار شهر‌های فارو و شیروان جنوب بجنورد.

تذکر یوسف نژاد نماینده ساری به وزیر راه و ترابری در خصوص بررسی و مطالعه جاده دسترسی دو دانگه به چهاردانگه شهرستان ساری و به وزیر دادگستری در خصوص تامین مکان مناسب برای اداره ثبت و اسناد شهرستان ساری و همچنین به رییس جمهور در ارتباط با نمایندگی تربیت بدنی در منطقه چهاردانگه و میاندو رود ساری.

تذکر مرعشی نماینده رودبار به رییس جمهور در خصوص دستور تسریع در اجرای طرح ساماندهی حاشیه رودخانه سفید رود به خصوص رودبار و به وزیر بهداشت،درمان و آموزش پزشکی در خصوص ضرورت تامین متخصصین مجرب وکارآمد در زمینه‌های جراحی عمومی برای بیمارستان منجیل و به وزیر نفت در خصوص دستور تسریع اجرای پروژه‌های سی‌.ان. جی شهر رودبار همچنین به رییس جمهور در ارتباط با دستور پیگیری واجرای سد دیورش شهرستان رودبار.

تذکر محمدی نماینده اردبیل، نیرو نمین به وزیر جهاد کشاورزی درخصوص رسیدگی فوری به طرح درختکاری گسترده بدون انجام مطالعه در مناطق مختلف استان.

تذکر نوروزی نماینده رباط کریم به وزیر کشور در خصوص اعلام علت تاخیر در استقلال شهرستان‌های گلستان و بوستان.

تذکر شجاعی کیاسری نماینده ساری به وزیر کشور در خصوص تسریع در استقرار واحداث پایگاه نیروی انتظامی بین جاده ساری، سمنان در منطقه چاردانگه کیاسر و به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص جلوگیری از تصرف زمین‌های منابع طبیعی در منطقه چاردانگه شهرک راه‌آهن کیاسر و به رییس جمهور در خصوص تسریع در تکمیل طرح لیست بین‌المللی دوچرخه‌سواری ساری.

تذکر حسینی نماینده قروه به وزیر بهداشت،‌درمان در خصوص بررسی پی‌گیری نصب و راه‌اندازی دستگاه سی‌.تی‌. اسکن شهرستان قروه پس از گذشت دو سال و به وزیر صنایع و معادن در ارتباط با رسیدگی به علت عدم تخصیص اعتبارات و عدم شروع فاز دوم راه‌آهن کردستان مصوب سفر اول و دوم هیات دولت و اعلام عدم شروع طرح لاستیک سازی کردستان با گذشت سه سال از زمان کلنگ زنی .

تذکر حیدری و حسینی نمایندگان سقز و بانه و قروه به وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی در خصوص اعلام علت لغو مدیریت کاروان حج و زیارت شهرستان‌های سقز و بانه.

تذکر جعفری نماینده سمیرم به وزرای کشور و نفت در خصوص رفع کمبود قیر برای تکمیل طرح‌های نهضت آسفالت.

تذکر قادری نماینده شیراز به وزیر اقتصاد در خصوص تسریع در ابلاغ دستورالعمل وام‌های کشاورزی استان‌های آسیب دیده از خشکسالی.

تذکر سودانی نماینده اهواز به رییس جمهور در خصوص دستور تعیین تکلیف بیمارستان‌های شهید رجایی و امیرکبیر اهواز و دستور تامین اعتبار احداث کشتارگاه صنعتی امیرکبیر اهواز .

تذکر حیدری نماینده سقز و بانه به وزیر ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات در خصوص وضعیت نامناسب تلفن‌های همراه و روستایی در سقز و بانه.

تذکر ترابی نماینده شهر کرد به رییس جمهور در خصوص دستور پی‌گیری و علت بررسی عدم ارائه اساسنامه‌های شرکت‌های ملی،‌ نفت و گاز و صنایع پتروشیمی طبق بند 7 قانون بودجه سال 88 تا خردادماه.

تذکر فلاحت پیشه نماینده اسلام آباد غرب به رییس جمهور در خصوص دستور بررسی ناراضی سازی‌های ناشی از اجرای دستورالعمل اخیر وزیر آموزش و پرورش در حذف مدارس روستایی و جلوگیری از اجرای این دستورالعمل در کرمانشاه .

تذکر اخوان نماینده تفرش و آشتیان به رییس جمهور در خصوص دستور تسریع در اجرای پروژه‌ آبرسانی به شهر تفرش و روستاها .

تذکر میرخلیلی نماینده رودان به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص دستور اصلاح جاده‌های ساحلی صیادی در روستای جاسک .

تذکر یحیی‌زاده نماینده تفت و میبد به وزیر بازرگانی در خصوص جلوگیری از افزایش نرخ نان در استان یزد و ساماندهی وضعیت نان در این استان و به رییس جمهور در خصوص صدور دستور رسیدگی به خبر منتشره 20:30 در مورد مرکز انتقال خون استان یزد با توجه به ایجاد وهن و ناراحتی مردم متدین استان یزد.

تذکر طاهرخانی نماینده تاکستان به وزیر کشور در خصوص دستور رسیدگی به وضعیت باغداران خسارت دیده تاکستان و دستور تامین اعتبار برای تکمیل پروژه کانال تغذیه مصنوعی شهرستان تاکستان.

تذکر امیری نماینده زرند و کوه بنان به وزیر کشور در خصوص کنترل ورود وخروج غیرمجاز اتباع بیگانه به کشور باتوجه به ایجاد مشکلات اجتماعی، فرهنگی، بهداشتی و اقتصادی در کشور .

تذکر عثمانی نماینده بوکان به وزیر بهداشت،‌درمان در خصوص کمبود شدید پزشک متخصص در شهرستان بوکان و بی‌توجهی مدیران نسبت به این مسئله .

تذکرات محمودزاده نماینده مهاباد،‌محمدی نماینده مریوان، عثمانی نماینده بوکان، حیدری نماینده سقز و بانه ، شعبانی نماینده سنندج،‌جدگان نماینده چابهار، سجادیان خواف ، حسینی نماینده قروه ، پرتوی نماینده پیرانشهر، حسینی نماینده پاوه، جمشیدزهی نماینده سراوان،‌جباری نماینده لنگه، رستگار نماینده گنبدکاوس، دهقانی نماینده ایران‌شهر، سرباز و فروزش نماینده زاهدان به رییس جمهور در خصوص برخورد قانونی با مدیر مسئول و سردبیر عوامل چاپ مطالب توهین‌آمیز به جامعه اهل سنت در نشریه نگاه وزارت آموزش و پرورش .

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet