هدر موبایل
1398/02/22 14:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
اینستاملت گزارش می دهد:

ایران و آمریکا و برگ های رو نشده در برجام/کلاف سردرگم بازار کالاهای اساسی/در جلسه روحانی و فعالین سیاسی چه گذشت/چرا دولت یکسال بعد از خروج آمریکا از برجام به یاد واکنش نشان دادن افتاد

اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه های اجتماعی است.
ایران و آمریکا و برگ های رو نشده در برجام/کلاف سردرگم بازار کالاهای اساسی/در جلسه روحانی و فعالین سیاسی چه گذشت/چرا دولت یکسال بعد از خروج آمریکا از برجام به یاد واکنش نشان دادن افتاد اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه های اجتماعی است. https://cdn.icana.ir/d/019/201612100583590680.jpg ایران,و,آمریکا,و,برگ,های,رو,نشده,در,برجام/کلاف,سردرگم,بازار,کالاهای,اساسی/در,جلسه,روحانی,و,فعالین,سیاسی,چه,گذشت/چرا,دولت,یکسال,بعد,از,خروج,آمریکا,از,برجام,به,یاد,واکنش,نشان,دادن,افتاد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای ارتباط بی واسطه و مستمر با مردم، به انعکاس اقدامات، فعالیت ها، مواضع و دیدگاه های خود در شبکه های اجتماعی می پردازند.

صفحه اینستاگرام دکتر علی لاریجانی  مطلب زیر را به اشتراک گذاشته است.

بهروز نعمتی مطلب زیر را منتشر کرده است

 

غلامرضا تاجگردون  در صفحه اینستاگرام خود نوشته است:

مدتیست متوجه شدم از چهارطرف شهرمان حریم رعایت نشده و افراد صاحب نفوذ بدون پرداخت حق و حقوق دولت و چشم پوشی شهرداری و حتی بخشداری نسبت به احداث ساختمان و کاربریهای جدید اقدام میکنند. در جلسه ای این یادداشت کوچک را به بخشدار عزیز دادم و جواب داد. بعد از فرماندار محترم رسما خواستم خودشان زحمت بکشند و هیاتی از شهرداری و دادگستری تشریف ببرندو تخلفات را ببینند. زحمت کشیدند و رفتند و صورتجلسه ای تنظیم کردندو قرار شد شهرداری محترم ظرف مدت یکهفته مستندات را ارائه داده و کسانی که تخلف کرده اند برخورد شود. خبری نشد.( البته جوابها اشتباه است و حدود چیز دیگریست ولی اصل موضوع فرقی نمیکند و امیدوازم اقدام موثر بشود)

علی اصغر یوسف نژاد مطلب زیر را به اشتراک گذاشته است.

فریده اولادقبادمطلب زیر را به اشتراک گذاشته است

 

محمد وحدتی هلان مطالب زیر را به اشتراک گذاشته است

 

سید حسین افضلی مطلب زیر را به اشتراک گذاشته است

 

سیدکمال الدین شهریاری در صفحه اینستاگرام خود نوشته است

نشست دکتر #شهریاری و فرماندار #تنگستان با رییس و کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان/ تصاویر بیمارستان اهرم.
نماینده مردم شریف دشتی و تنگستان در پاسخ به درخواست یکی از حضار: کارکنان محترم نسبت به ثبت تعاونی مسکن اقدام کنند تا اقدامات بعدی جهت تهیه زمین و احداث مسکن را انجام دهیم/ پزشکان متخصص را متناسب با تجهیزات بیمارستان جذب خواهیم کرد.
اقدامات انجام شده در حوزه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان با پی پیگیری های دکتر سید کمال الدین شهریاری نماینده مردم شریف #دشتی و تنگستان.
اختصاص ۸.۵ میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی طرح عمران و آبادی مناطق نفت خیز وزارت نفت جهت تکمیل، تجهیز و راه اندازی آزمایشگاه طبی مرکزی درمانگاه شهید رجایی شهر #اهرم .
تامین اعتبار ۵۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی طرح عمران و آبادی مناطق نفت خیز وزارت نفت و ۳۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای راه اندازی و تکمیل فاز دوم بیمارستان امام حسین (ع) اهرم شامل بخشهای اورژانس، بستری، اتاق عمل، زایشگاه و ....
جذب حدود ۳۰ میلیارد ریال از اعتبارات ملی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی برای تجهیز بیمارستان امام حسین (ع) اهرم از قبیل چندین دستگاه الکتروشوک، تخت احیا، تخت ژنیکولوژی، تخت زایمان، تخت معاینه، تخت بستری، تخت ریکاوری، مانیتورثابت، نوار قلب، فتال مانیتورینگ، انکوباتور نوزاد، تخت احیا نوزاد، انکوباتور پرتابل، ماشین بیهوشی، ساکشن پرتابل، تخت و چراغ اتاق عمل، اتوآنالایزر و
اختصاص یک میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در سال ۹۵ برای بهسازی و نوسازی محوطه بیمارستان امام حسین (ع) اهرم.
اختصاص دو دستگاه آمبولانس بنز اسپرینتر به اورژانس تنگستان در سال های ۹۶ و ۹۷.
جذب ۱۵ میلیارد ریال در سال ۹۷ از اعتبارات ملی معاونت بهداشت وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی برای ایجاد ۸ باب پانسیون پزشکان و پیراپزشکان در شهرها و روستاهای #آباد، #بوالخیر، #بنه_گز و #شورکی و احداث خانه های بهداشت #کناری، #سالم_آباد، #باشی و #چاه_تلخ .
جذب دو سهمیه استخدامی ۱۸ و ۲۰ نفره نیروی پیمانی در سال های ۹۶ و ۹۷ جهت تکمیل کادر درمانی بیمارستان امام حسین (ع) اهرم.
جذب ۱۵ میلیارد ریال در سال های ۹۶ و ۹۷ از محل موافقت نامه ملی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی جهت تکمیل و بهره برداری خانه های بهداشت

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی مطالب زیر را به اشتراک گذاشته است

محمد دامادی مطلب زیر را منتشر و از تولد دومین دختر خود در ماه مبارک رمضان خبر داده است. خبرگزاری خانه ملت به ایشان تبریک می گوید.

 

احمد سالک مطلب زیر را منتشر کرده است.

برجام چه فایده ای داشته که بخواهیم مجددا پای میز مذاکره برویم
.
🔸️عضو فراکسیون ولایی مجلس معتقد است که مذاکره برجام هیچ گونه اثری برای رفع مشکلات کشور نداشته است پس بنابراین نیازی نیست که مجددا به پای میز مذاکره برویم.
.
🔸️احمد سالک در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به فشارها، تهدیدات و مواضع روزهای اخیر دولتمردان آمریکا اشاره کرد و گفت: آمریکایی ها در طول این چهل سال اخیر انواع فشارها و تهدیدات را علیه ایران اسلامی اعمال کرده اند اما ملت و کشور ایران تسلیم این فشارها نشده اند.
فرهنگ استقامت در داخل کشورگسترده شده است
وی افزود: فرهنگ استقامت در داخل کشورگسترده شده است و ایجاد همین فرهنگ در بین ملت ایران و همچنین هدایت های رهبری سبب شده است تا آمریکا در مقابل ایران اسلامی کم آورده باشد.
🔸️استکبار در مقابل با انقلاب اسلامی ایران به بن بست رسیده است
عضو فراکسیون ولایی مجلس به سخنان روز گذشته ترامپ مبنی بر اینکه در انتظار ایرانی است تا اینکه به آن زنگ بزنند و وارد مذاکره شوند اشاره و تصریح کرد: این مسئله ای را که رئیس جمهور آمریکا مطرح کرده است، بیانگر ضعف و عجز و به بن بست رسیدن استکبار در مقابل با انقلاب اسلامی ایران است.
🔸️آمریکایی ها از موضع ضعف با ایران حرف می زنند
این نماینده مردم در مجلس دهم افزود: این طور نبوده است که آمریکایی ها از مواضع قدرت این حرف را زده باشند بلکه از موضع ضعف با ایران بزرگ سخن می گویند.
آیا برجام مشکلات کشور و تحریم را برطرف کرده است؟
نماینده مردم اصفهان در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه احتمال مذاکره مجدد با آمریکا وجود دارد، تاکید کرد: مسئله مذاکره از سوی کشورمان صورت پذیرفت و همگان برجام را تجربه کرده اند اما در حال حاضر باید به این موضوع اشاره کرد که آیا برجام مشکلات کشور و تحریم را برطرف کرده است یا اینکه چه اثر وضعی برای کشور ما داشته است که ما بخواهیم مجددا به پای میز مذاکره برویم.
🔸️همه فعالیت های دولتمردان آمریکا برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا است
وی در ادامه افزود: بعید می دانم که کسی بدون اجازه سیاست های رهبر معظم انقلاب و بررسی شورایعالی امنیت ملی جرات کند پای میز مذاکره با آمریکا برود و البته مطمئن هستم که در کشور کسی اراده ای برای مذاکره با آمریکا را ندارد.
سالک به فشارهای این روزهای دولتمردان آمریکا علیه کشورمان اشاره و اظهار کرد: همه فعالیت های دولتمردان آمریکا برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا است تا با این مانورهای تبلیغاتی ترامپ بتواند دوباره کرسی ریاست جمهوری را تصاحب کند

عباسعلی پوربافرانی عکس زیر را به اشتراک گذاشته است.

محمد علی وکیلی متن یادداشت خود درباره شرایط برجام و روابط ایران و آمریکا را به اشتراک گذاشته است.


♦️محمد‌علی وکیلی_سرمقاله روزنامه ابتکار
منازعه میان ایران و آمریکا هرلحظه تندتر می‏‌شود؛ چندان‏که کار به تهدید نظامی هم رسیده است. به نظرم کاخ سفید راهبرد روشنی ندارد. ترامپ مشتاق مذاکره است و آن را پنهان هم نمی‏‌کند اما سایر تصمیم‏‌سازان آشکارا تغییر رژیم را دنبال می‏‌کنند و چندان مایل به صلح و سازش نیستند. در هرحال دود سفیدی از کاخ سفید بیرون نمی‏‌آید. با گارد کنونیِ آمریکا، گمان نمی‏‌کنم کشوری بتواند با آنها «توافق» کند. مدت‏ها است که با رهبر کره‏‌شمالی مذاکره می‏‌کند اما هیچ صلحی حاصل نشده است و چشم‏‌اندازی از صلح هم وجود ندارد. تیم ترامپ طوری چیده نشده است که بتواند به کف حقوق ملت‏‌ها احترام بگذارد.
آنچه میان ما و آمریکا در این یک سال پس از خروج آمریکا از برجام گذشته است، کاملاً در جهت افزایش تنش بوده است. با وجود اینکه ما همیشه از دیپلماسی حمایت می‏‌کنیم اما آمریکا راهی برای مذاکره باز نگذاشته است. اصلاً بنای مذاکره وجود ندارد. فعلاً تصمیم‏‌سازان کاخ سفید می‏‌خواهند شانس خود را در تغییر رژیم و تجزیه ایران امتحان کنند. وقتی هنوز این هوس عبث برایشان زنده است نمی‏‌توان با آنان مذاکره کرد؛ یعنی در واقع اکنون از مذاکره‏‌ای که آنان می‏‌پسندند چیزی برای ملت ایران درنمی‏‌آید. 
روندهایی که اکنون طی می‏‌شوند چشم‏‌اندازی از صلح ندارند و تنش‏ها سرِ کم‏‌شدن ندارند. 
فعلاً آنان تمایل دارند آتش نزاع ما با آمریکا، آرامش منطقه را به هم بزند. اما دوست ندارند خود وارد گود درگیری شوند. آمریکا از عمقِ نفوذِ نظامی ما در منطقه آگاه است و می‏‌داند که اصلاً نمی‏‌توان با ایران شوخی نظامی کرد. همه می‏‌دانند که اگر منافع ایران را تهدید کنند، دیگر در هیچ جایی از منطقه امنیت نخواهند داشت. به همین سبب، درست است که آمریکا می‏‌خواهد ما را درگیر جنگ نظامی کند اما اصلاً دوست ندارد طرفِ این درگیری خودشان باشند. آمریکا می‏‌خواهد نیابتی جنگی به راه بیندازد اما شرکای منطقه‏‌ای آن، مانند امارات و عربستان، از اینکه یکسرِ این جنگ باشند پرهیز می‏‌کنند. عربستان و امارات و اسرائیل ترامپ را تحریک می‏‌کنند که آمریکا خود وارد جنگ مستقیم با ایران شود چون به درستی از رویارویی با ایران وحشت دارند. در هر حال، همه جنگ‏‌افروزان در منطقه دوست دارند ایران را وارد جنگی نظامی کنند که طرف درگیری، خودشان نباشند. 
هرچند بعید می‏دانم جنگی رخ دهد، اما بازی خطرناکی شروع شده است. قطعاً هرگونه جنگی در منطقه رخ دهد ابوظبی و سعودی بیشترین ضرر را خواهند کرد.

 

امیرخجسته مطلب زیر را منتشر کرده است.

 

 

سید جواد ساداتی نژادمطلب زیر را منتشر کرده است:
آمریکا همواره به بدعهدی در دنیا زبان‌زد است و باید گفت آزموده را آزمودن خطاست، الآن که نگاه می‌کنیم می‌بینیم متأسفانه هیچ نتیجه‌ای در این راه حاصل نشد و نهایتاً دولت بعد از یک سال از خروج آمریکا واکنش نشان داد.

 

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet