خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1398/02/23 16:00:22
سرویس سیاسی
کاظمی مطرح کرد:

بیانیه شورایعالی امنیت ملی تلنگری به اتحادیه اروپا زد

عضو فراکسیون امید مجلس گفت: چنین بیانیه ای از سوی شورایعالی امنیت ملی نیاز بود تا اینکه به کشورهای اروپایی تلنگری زده شود و به گونه ای به خود بیایند.
بیانیه شورایعالی امنیت ملی تلنگری به اتحادیه اروپا زد عضو فراکسیون امید مجلس گفت: چنین بیانیه ای از سوی شورایعالی امنیت ملی نیاز بود تا اینکه به کشورهای اروپایی تلنگری زده شود و به گونه ای به خود بیایند. https://cdn.icana.ir/d/019/201902108227883675.jpg بیانیه,شورایعالی,امنیت,ملی,تلنگری,به,اتحادیه,اروپا,زد Icana

 علی کاظمی باباحیدر در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به بیانیه و مهلت 60 روزه شورایعالی امنیت ملی برای اتحادیه اروپا اشاره کرد و گفت: بیانیه شورایعالی امنیت ملی و همچنین موضع گیری صریح رئیس جمهور بسیار به موقع و مناسب بودند.

وی افزود: چنین بیانیه ای از سوی شورایعالی امنیت ملی نیاز بود تا اینکه به کشورهای اروپایی تلنگری زده شود و به گونه ای به خود بیایند.

بیانیه شورایعالی امنیت در چارچوب توافق نامه برجام صادر شده است

عضو فراکسیون امید مجلس تصریح کرد: با توجه به اینکه خانم موگرینی به صراحت اعلام کرده بود که اتحادیه اروپا هیچ گاه روابط با آمریکا را بخاطر ایران به مخاطره نمی اندازد لذا صدور چنین بیانیه ای لازم بود و این هم براساس حق طبیعی ایران است چرا که این بیانیه در چارچوب توافق نامه برجام صادر شده است.

ایران به همه دنیا ثابت کرد که به تمام قواعد و اصول بین المللی پایبند بوده است

نماینده مردم اردل،فارسان و کوهرنگ اظهار کرد: ایران در مسئله برجام به همه دنیا ثابت کرده است که به تمام قواعد و اصول بین المللی پایبند بوده است و هویت فریب کار بودن کشورهای عضو برجام برای همگان مشخص شده است.

 کاظمی باباحیدر تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران این حق را دارد که مسئله غنی سازی اورانیورم را پیش ببرد و با توجه به بیانیه شورایعالی امنیت ملی از سر گیری فعالیت های هسته ای در دستور کار قرار می گیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet