هدر موبایل
1398/02/22 21:39:50
سرویس اقتصادی
حاجی بابایی مطرح کرد:

ورود دیوان محاسبات به موضوع افزایش حقوق ها

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس از ورود دیوان محاسبات به موضوع افزایش حقوق ها خبر داد.
ورود دیوان محاسبات به موضوع افزایش حقوق ها رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس از ورود دیوان محاسبات به موضوع افزایش حقوق ها خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201903105131270499.jpg ورود,دیوان,محاسبات,به,موضوع,افزایش,حقوق,ها Icana

حمیدرضا حاجی بابایی، عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به تبصره افزایش حقوق ها در قانون بودجه سال 98، گفت: با توجه به ابهامات عمده در تعیین ضریب حقوق کارمندان شاغل وبازنشسته دولت ،دیوان محاسبات به این موضوع ورود پیدا کرد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس افزود: ابهامات عمده ای در تصویب نامه تعیین ضریب حقوقی کارکنان شاغل و بازنشسته دولت وجود دارد، به همین دلیل از دیوان محاسبات خواسته ایم که  بندهای "الف" و "ی" تبصره (۱۲) ماده واحده قانون بودجه سال ۱۳۹۸ کل کشور، را بررسی کند.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس دهم شورای اسلامی تاکید کرد: اعضای کمیسیون بودجه  طی نامه ای از کمیسیون اصل نود نیز  درخواست ارائه گزارشی از سوی سازمان امور اداری و استخدامی در مورد اعمال ضریب افزایش حقوق و عملکرد دولت در رابطه با قانون مجلس شدند.

وی افزود : تاکنون گزارشی مبنی بر پیگیری سازمان بازرسی کل کشور  در دست ندارم که آیا براساس درخواست ما پیگیری خود را شروع کرده است یا نه؟

حاجی بابایی در ادامه گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت، مطرح کرد: سئوال اساسی ما نمایندگان این است که مبنای دولت برای افزایش ۱۸ درصد چیست؟ علاوه بر این باید پرسید مبنای دولت برای حداقل افزایش حقوق چیست؟ همچنین چرا دولت حقوق دانشجو معلمان را بر اساس مصوبه مجلس افزایش نداده است.

 این نماینده مجلس تاکید کرد: تا آخرین مرحله حصول نتیجه، پیگیر اجرای دقیق این مصوبه مجلس برای افزایش حقوق کارکنان شاغل و بازنشسته دولت خواهم بود.

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با گلایه از کندی کار افزود:در نامه ای به رئیس مجلس موضوع پیگیری می شود./

پایان پیام


 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet