شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1398/02/23 20:08:37
سرویس سیاسی
نجفی خوشرودی در تشریح نشست کمیسیون امنیت ملی مجلس:

وضعیت دفاعی کشور با حضور وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح بررسی شد

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از ارائه گزارش در خصوص وضعیت دفاعی کشور ارائه در کمیسیون متبوعش توسط وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح خبر داد.
وضعیت دفاعی کشور با حضور وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح بررسی شد سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از ارائه گزارش در خصوص وضعیت دفاعی کشور ارائه در کمیسیون متبوعش توسط وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905104076781342.jpg وضعیت,دفاعی,کشور,با,حضور,وزیر,دفاع,و,پشتیبانی,نیروهای,مسلح,بررسی,شد Icana

علی نجفی خوشرودی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در تشریح نشست امروز (دوشنبه، 23 اردیبهشت ماه) کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: نشست مذکور با حضور امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و به منظور پاسخگویی به سوال نانواکناری، نماینده بابلسر و فریدونکنار برگزار شد.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: پس از طرح سوال و پاسخ وزیر مقرر شد کمیته ای از سوی کمیسیون جهت رسیدگی به سوال مذکور ،وضعیت و سوابق فرودگاه در بابلسر تشکیل شود.

وی افزود: در ادامه وزیر دفاع گزارشی از وضعیت دفاعی کشور ارائه و تاکید کرد که نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با اتحاد و انسجام و آمادگی کامل از منافع و امنیت ملی کشور دفاع خواهند کرد. همچنین وی تصریح کرد که جمهوری اسلامی ایران در راستای راهبردهای امنیت ملی خود، از قدرت بازدارندگی دفاعی بالایی برخوردار است.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در این نشست تعدادی از اعضای کمیسیون نقطه نظرات خود پیرامون موضوع فوق الذکر را مطرح کردند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet