هدر اصلی
1398/02/25 09:40:47
سرویس اجتماعی
ابراهیمی تاکیدکرد:

لزوم شناسنامه دارشدن لیدرهای باشگاه‌های ورزشی در استادیوم‌‎ها

عضو فراکسیون ورزش مجلس با بیان اینکه اخلاق ورزشی جایگاهش را نباید در عرصه ورزشی از دست بدهد،گفت: لیدرهای باشگاه های ورزشی باید شناسنامه دار شوند تا اعمال و رفتارشان در استادیوم های ورزشی رصد شود.
لزوم شناسنامه دارشدن لیدرهای باشگاه‌های ورزشی در استادیوم‌‎ها عضو فراکسیون ورزش مجلس با بیان اینکه اخلاق ورزشی جایگاهش را نباید در عرصه ورزشی از دست بدهد،گفت: لیدرهای باشگاه های ورزشی باید شناسنامه دار شوند تا اعمال و رفتارشان در استادیوم های ورزشی رصد شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201711102455248182.jpg لزوم,شناسنامه,دارشدن,,لیدرهای,باشگاه‌های,ورزشی,در,استادیوم‌‎ها Icana

علیرضا ابراهیمی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره حواشی غیر اخلاقی در هفته های پایانی لیگ برتر؛ گفت: متاسفانه در هفته‌های آخر لیگ برتر فوتبال، شاهد حواشی غیر اخلاقی در برخی از مسابقات در لیگ برتر بودیم که این امر نیازمند برخورد قاطع مسئولان ذی ربط است.

نصب دوربین در ورزشگاه ها وعده مسئولان برای کنترل سکوهای ورزشی است

نماینده مردم آزاد شهر و رامیان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نصب دوربین در ورزشگاه  ها وعده مسئولان برای کنترل سکو های ورزشی  است تصریح کرد: برای کنترل شعارها در استادیوم های ورزشی الزامی است که لیدرها شناسنامه دار شوند. 

نقش لیدرها در  توسعه اقدامات فرهنگی بسیار کاربردی است

ابراهیمی افزود: نقش لیدرها در  توسعه اقدامات فرهنگی  در ساختار ورزشی بسیار مهم وکاربردی است بنابراین پس از شناسنامه دار کردن، لیدرها الزامی است که برنامه ریزی فرهنگی  برای ساماندهی  لیدرها در اولویت قرار بگیرد. 

   کانون هواداران پاسخگویی  فضای  استادیوم  ها باشند

وی ادامه داد: کانون هواداران باشگاه ها ی ورزشی می بایست  فعال تر  از گذشته  شوند  تا در نهایت پاسخگو وضعیت موجود  در استادیوم ها باشند بنابراین باید از ورود افرادی که مرتبا در ورزشگاه ها مرتکب جرم می شوند؛ ممانعت بعمل آید. 

 اخلاق ورزشی جایگاهش را  نباید در ورزش از دست بدهد

عضو فراکسیون ورزش مجلس با بیان اینکه در بازی پرسپولیس  و سپاهان در لیگ برتر حدود 220 نفر مصدوم شدند و این مسئله  به هیچ وجه ممکن  در شان فوتبال کشور نیست یادآورشد: اخلاق ورزشی جایگاهش را  نباید در ورزش از دست بدهد اما متاسفانه شاهد حوادث غیر اخلاقی در چند مسابقه اخر لیگ بودیم  و این در حالی است که  ما در حوزه امنیتی و انتظامی الزامی است که  با صلابت بالاتری در  حوزه ساماندهی فضا های  اجتماعی عمل کنیم.

پایان پیام
 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet