شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1398/02/25 10:08:58
سرویس سیاسی
نقوی حسینی با اشاره به چشم انداز افق ۱۴۰۴:

هیچ کشوری نمی‌تواند ایران را تهدید کند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: در حوزه دفاعی و امنیتی دستاوردهای خوبی داشتیم و ایران به اهداف چشم انداز ۱۴۰۴ در حوزه دفاعی و امنیتی نزدیک شده است.
هیچ کشوری نمی‌تواند ایران را تهدید کند عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: در حوزه دفاعی و امنیتی دستاوردهای خوبی داشتیم و ایران به اهداف چشم انداز 1404 در حوزه دفاعی و امنیتی نزدیک شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201902105902514967.jpg هیچ,کشوری,نمی‌تواند,ایران,را,تهدید,کند Icana

سیدحسین نقوی حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با اشاره به اهداف سند چشم انداز افق 1404 در نظام جمهوری اسلامی گفت: در حوزه سیاست خارجی و امنیت ملی کشور، تلاش کردیم مطابق چشم انداز 20 ساله حرکت کنیم و  نگاه مجلس به ویژه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به افق 1404 بوده تا ایران در خاورمیانه یک کشور امن و مقتدری باشد.

امروز در ذهن قدرت‌های سلطه‌گر نمی‌گنجد که بخواهند ایران را تهدید کنند

ایران در چشم انداز 1404 کشوری بسیار قدرتمند است

نماینده مردم ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی افزود: ایران در این چشم انداز باید کشوری باشد تا هیچ کشوری نتواند و به خود اجازه ندهد که آن را تهدید کند؛ با توجه به دستاوردها در حوزه دفاعی کشور در قسمت‌های مختلف زمینی، دریایی، هوایی و حوزه حضور جمهوری اسلامی ایران، فکر می‌کنم که به اهداف چشم انداز تا حدود زیادی دست پیدا کنیم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: امروز شاهد این هستیم که قدرت‌های سلطه‌گر دیگر به راحتی نمی‌توانند ایران را تهدید کنند و حتی در ذهن کسی نمی‌گنجد که تجاوز به جمهوری اسلامی ایران را در ذهنش بپروراند.

در حوزه دفاعی و امنیتی دستاوردهای خوبی داشتیم

وی با بیان اینکه در حوزه دفاعی و امنیتی دستاوردهای خوبی داشتیم، تصریح کرد: به اهداف چشم انداز در این حوزه‌ها نزدیک شدیم البته در سیاست خارجی مشکلاتی وجود دارد چراکه هنوز دستگاه دیپلماسی نتوانسته خود را به ترازهای انقلاب اسلامی برساند اما فکر می‌کنم که با مدیریتی که در حال حاضر در ستاد خارجی صورت می‌گیرد، تا سال 1404 بتوانیم به اهداف سیاست خارجی که تعامل مثبت با کشورها، حمایت از مستضعفان جهان، مقابله با سلطه‌گری و زورگویی کشورها و قدرت‌های سلطه‌گر، تعاملات خوب و مثبت با همسایگان دست پیدا کنیم.

وحدت قوای سه گانه و تمام ارکان نظام در دستیابی به موفقیت موثر است

این نماینده مردم در مجلس دهم خاطرنشان کرد: وحدت قوای سه گانه و تمام ارکان نظام و همچنین حرکت تمام جریانات سیاسی در مدار برنامه و هدف‌گذاری که صورت گرفته، بهترین عامل برای دستیابی به موفقیت خواهد بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet