ایام محرم 1398
1398/02/27 01:18:00
سرویس سیاسی
فولادگر:

انفجارهای الفجیره مشکوک به مشارکت رژیم صهیونیستی است

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس معتقد است کشورهای حاشیه خلیج فارس برای دریافت تأیید استفاده از ظرفیت نظامی آمریکا قصد در ایجاد تنش در این منطقه دارند.
انفجارهای الفجیره مشکوک به مشارکت رژیم صهیونیستی است عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس معتقد است کشورهای حاشیه خلیج فارس برای دریافت تأیید استفاده از ظرفیت نظامی آمریکا قصد در ایجاد تنش در این منطقه دارند. https://cdn.icana.ir/d/019/201902108315077119.jpg انفجارهای,الفجیره,مشکوک,به,مشارکت,رژیم,صهیونیستی,است Icana

حمیدرضا فولادگر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، به مشکوک بودن انفجارهای اخیر 5 نفتکش اماراتی و سعودی در بندر الفجیره امارات اشاره کرد و گفت: برخی کشورها تلاش داشتند این انفجارها را به جمهوری اسلامی و در نهایت به انصارالله یمن نسبت دهند اما این موضوع حقیقت ندارد و یمن نیز اعلام کرد که دستی در این انفجارها نداشته است.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: یمن در حال حاضر به صورت رسمی با عربستان در جنگ است و هر اقدام نظامی را اعلام می کند از این رو انفجارهای نفتکش ها در امارات از سوی آنها نبوده است.

وی به میزان آسیب 5 نفتکش سعودی و اماراتی مورد هدف انفجارهای اخیر در بندر الفجیره امارات اشاره و خاطرنشان کرد: از آنجایی که این نفتکش ها آسیب جدی ندیده اند به نظر می رسد به احتمال قوی این اقدام از پیش برنامه ریزی شده بود تا تنش جدیدی در خلیج فارس شکل گیرد.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی در پایان اظهار داشت: به احتمال قوی رژیم صهیونیستی با همدستی اماراتی ها و سعودی های برای استفاده از ظرفیت آمریکا در ایجاد تنش در خلیج فارس، این نمایش نظامی را به راه انداخته اند تا از قبال آن بتوانند مهر تأییدی برای هرگونه اقدام از سوی نیروی نظامی آمریکا در منطقه بگیرند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet