شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1388/07/14 13:16:00
سرویس صحن
نماینده مردم اصفهان:

استقامت بر مواضع رمز موفیقت پرونده هسته ای است

**شهرزاد اظهار داشت :‌ علی رغم تذکرات مکرر رهبر معظم انقلاب هنوز بخشی از خواص، آنطور که باید به وظیفه خود عمل نکرده‌اند و این مساله باعث گستاخی جریان های قانون شکن شده است.

به گزارش خبرنگار خانه ملت محمد کریم شهرزاد نماینده اصفهان در نطق میان دستور خود ، اظهارداشت: روند اولین دور مذاکرات با گروه 1+5 نشان داد که احقاق حقوق ملت در صحنه های بین المللی تنها از مسیر استقامت بر مواضع تهاجمی، آمادگی دفاعی و تکیه بر مکتب عاشورا و انتظار می گذرد و پرچمداران تروریسم دولتی وعاملان و حامیان کشتار ملت ها و اشاعه دهندگان مواد مخدر و صاحبان زرادخانه های هسته‌یی نمی توانند اراده خود را به کشورهای مستقل تحمیل کنند.

نماینده اصفهان تصریح کرد: ‌این روزها در برخی محافل سیاسی رسانه‌ای از آشتی ملی و طرح های خیرخواهانه صحبت می شود، اما مگر می شود که بدون شفاف سازی و دفاع از حق و تقویت محور وحدت و تلاش در روشنگری افکار عمومی و محدود کردن دخالت های خارجی به وحدت رسید؟ مگر امکان دارد با کسانی که ادعای رهبری دارند، ولی به بهانه اجرای قانون اساسی هر روز قانون را زیر پا می گذارند آشتی ملی ایجاد کرد؟

شهرزاد خاطر نشان کرد:‌ علی رغم تذکرات مکرر رهبر معظم انقلاب هنوز بخشی از خواص، آنطور که باید به وظیفه خود عمل نکرده‌اند و این مساله باعث گستاخی جریان های قانون شکن شده است.

نماینده اصفهان گفت: ‌امید است که رئیس قوه قضاییه به این آقایان تفهیم کند که در جمهوری اسلامی هیچ مقامی عزیزتر از خود انقلاب نیست و معلوم نیست با چه منطقی آقای موسوی با این همه تخلف ها و قانون شکنی در حاشیه امن قرار گرفته و هنوز از عنوان رئیس فرهنگستان هنر جمهوری اسلامی با حکم ریاست جمهوری استفاده می کند.

وی با اشاره به مشکلات معیشتی فقر، بیکاری و تجرد جوانان و ... که جامعه از آن رنج می برد، افزود: این معضلات تنها با همدلی و تشریک مساعی همه بخش های حاکمیت به ویژه نخبگان و پژوهشگران سامان می یابد.

نماینده اصفهان اظهار داشت: ‌دولت فعلی نماینده یک دموکراسی عظیم اسلامی است و هر گونه کار شکنی برخوردهای تخریبی، سیاه نمایی، سانسور کردن اقدامات مثبت، مساله سازی و مشغول کردن دستگاه ها، اگر نگوییم خیانت، جفای فاحش به مردم رنج کشیده است.

وی خطاب به اصولگرایان گفت:‌ کمتر از 4 سال دیگر ریاست جمهوری آقای احمدی نژاد پایان می یابد، و نباید اعتماد ملت به اصولگرایان نباید مخدوش شود.

نماینده اصفهان همچنین با تشکر از استاندار قبلی اصفهان و تبریک به استاندار جدید، اظهار داشت:‌ رویکرد ملت ما در انتخابات تایید ولایت مداری، عدالت محوری، ساده زیستی و شجاعت مقابله با استکبار خارجی و زیاده خواهی ها ، رانت خواری ها و فساد اقتصادی در داخل بوده است، امیدواریم این رویکردها در استان شهید پرور اصفهان به عنوان نقشه راه مدنظر قرار گیرد.

وی در پایان خاطر نشان کرد :‌ انتظار مردم از هیات دولت آن است که در سفر خود راهکار همه جانبه برای تامین آب استان طراحی شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet