شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1398/02/25 11:09:29
سرویس سیاسی
صفاری نطنزی:

حادثه فجیره نشان داد از نا امنی منطقه هیچ کسی سود نمی برد

نماینده مردم نطنز در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: حادثه فجیره نشان دادهیچ کسی از نا امنی در منطقه سود نمی برد و کاخ های شیشیه ای سران خلیج فارس که با آمریکا همراه شده اند امنیت دائم ندارد.
حادثه فجیره نشان داد از نا امنی منطقه هیچ کسی سود نمی برد نماینده مردم نطنز در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: حادثه فجیره نشان دادهیچ کسی از نا امنی در منطقه سود نمی برد و کاخ های شیشیه ای سران خلیج فارس که با آمریکا همراه شده اند امنیت دائم ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905107677165567.jpg حادثه,فجیره,نشان,داد,از,نا,امنی,منطقه,هیچ,کسی,سود,نمی,برد Icana

مرتضی صفاری نطنزی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، تصریح کرد:کسانی که با همراهی آمریکا مانع صادرات نفت ایران شده اند و به دنبال فشار حداکثری به ایران هستند بدانند اگر منافع امنیتی ایران تهدید شود و زیر سوال برود همه منطقه دچار آشوب و نا آرامی می شود و هیچ کشوری در منطقه از مصونیت برخوردار نیست.

وی افزود:امنیت یک مقوله مجرد و محدود در چارچوب یک کشور نیست و نا امنی همه منطقه را تحت الشعاع قرار می دهد و به عبارت دیگر یا برای همه است یا برای هیچ کس نیست و حوادث اخیر برای کشتی های اماراتی باعث نگرانی خیلی از کشور ها شده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد:آمریکا و رژیم صهیونیستی همواره دنبال بهانه ای بودند تا ایران را به آنچه که خود عامل آن هستند یعنی نا امن کردن منطقه متهم کنند اما هیچ سندی برای اتهام زنی به ایران بخاطر انفاقات فجیره ندارند و ما نیز همانطور که وزارت خارجه اعلام کرد خواهان شفاف شدن ابعاد مختلف این حادثه هستیم.

پایان پیام.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet