شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1398/02/24 17:33:56
سرویس صحن
داداشی در تذکر شفاهی؛

وزارت اقتصاد از تخریب انبارهای گمرک آستارا جلوگیری کند

نماینده مردم آستارا در مجلس خواستار جلوگیری وزارت اقتصاد از تخریب انبارهای هانگار گمرک آستارا شد.
وزارت اقتصاد از تخریب انبارهای گمرک آستارا جلوگیری کند نماینده مردم آستارا در مجلس خواستار جلوگیری وزارت اقتصاد از تخریب انبارهای هانگار گمرک آستارا شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201708108979869319.jpg وزارت,اقتصاد,از,تخریب,انبارهای,گمرک,آستارا,جلوگیری,کند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت،  ولی داداشیدر نشست علنی نوبت عصر امروز (سه شنبه، 24 اردیبهشت) مجلس شورای اسلامی در تذکر به وزیر اقتصاد گفت: روز گذشته در کمیسیون اقتصادی تصمیم گرفته شد جلوی تخریب انبارهای هانگار گمرک آستارا گرفته شود اما امروز خبر رسید که این انبارها در حال تخریب هستند.

نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: کدام فرد عاقلی اقدام به تخریب 26 هزار متر انبار هانگار می‌کند، انباری که 52 میلیارد تومان ارزش ریالی دارد.

وی افزود: قوه قضائیه و شورای حفظ حقوق بیت‌المال باید به این مسئله ورود پیدا کند و آن را بررسی نماید.

سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر راه و شهرسازی گفت: راه آهن آستارا – آستارا تعطیل شده است؛ این پروژه مشکل خط اعتباری داشت که مسئله آن با همراهی‌ها حل شد اما در بروکراسی وزارت راه و شهرسازی با چالش مواجه شده و به نتیجه نرسیده است.

داداشی در تذکری به وزیر تعاون گفت: انتظار می‌رود مجموعه دخانیات گیلان که در حال نابودی است را نجات دهید زیرا 2500 نفر در آن مشغول به کار هستند.

این نماینده مردم در مجلس دهم در تذکری به وزیر امور خارجه گفت: برطرف کردن مشکلات گذر 45 کیلومتری در آستارا وظیفه وزارت امور خارجه است؛ امیدواریم این موضوع تا برطرف شدن پیگیری شود.

سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر کشور خاطر نشان کرد: شهرستان آستارا منطقه مرزی است اما کارمندان آن از حقوق مرزی محروم هستند، امیدواریم این موضوع هر چه سریعتر برطرف شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet