شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1398/02/24 17:37:09
سرویس صحن
مرادی در تذکر شفاهی:

رسیدگی به وضعیت جاده‌های استان کردستان ضروری است

نماینده مردم مریوان و سروآباد در مجلس خواستار رسیدگی به وضعیت جاده‌های استان کردستان شد.
رسیدگی به وضعیت جاده‌های استان کردستان ضروری است نماینده مردم مریوان و سروآباد در مجلس خواستار رسیدگی به وضعیت جاده‌های استان کردستان شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606107368576606.jpg رسیدگی,به,وضعیت,جاده‌های,استان,کردستان,ضروری,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، منصور مرادی در نشست علنی نوبت عصر امروز (سه شنبه، 24 اردیبهشت) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: به بازماندگان حوادث جاده‌ای کردستان خصوصاً مریوان و سروآباد تسلیت می‌گویم.

نماینده مردم مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: متأسفانه مسئولان با اهمال‌کاری‌ها موجب شرمندگی ما در مقابل مردم می‌شوند؛ مسئولان مربوطه خصوصاً وزیر راه و شهرسازی باید شرمنده مردم کردستان باشند.

وی اظهار کرد: مردم باید بدانند نمایندگان از وضعیت معیشتی و اقتصادی آنها با خبر هستند و برای بهبود این امر تلاش خواهند کرد؛ حتما در سایه رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) و تلاش مسئولان وضعیت اقتصادی به ثبات باز خواهد گشت.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در تذکر به رئیس جمهور و وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: دلیل این همه بی‌توجهی به وضعیت راه‌های استان کردستان بی‌کفایتی مسئولان است یا بی‌ارزش بودن جان مردم این استان چرا که در 3 سال گذشته وضعیت جاده‌ها در این منطقه نامناسب‌تر شده اما هیچ اقدامی برای رفع آن نشده است.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه در 48 ساعت گذشته شاهد 10 کشته و 7 مصدوم در حوادث جاده‌ای استان کردستان بوده‌ایم که در این میان7 نفر از آنها مربوط به حوادث جاده‌ای مریوان و سروآباد بوده است، تصریح کرد: آیا بعد از گذشت 4 دهه هنوز باید جاده‌های روستایی از بی‌کیفیت‌ترین شرایط برخوردار باشند که حتی انتقال بیماران با مشکل روبه‌رو شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet