هدر موبایل
1398/02/24 17:47:07
سرویس صحن
محمدیان در تذکر شفاهی:

اسامی 100 نفر از پذیرفته شدگان سیمان خوزستان هرچه سریع تر اعلام شود

نماینده مردم رامهرمز و رامشیر در مجلس از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درخواست کرد که اسامی ۱۰۰ نفر از پذیرفته شدگان برای شروع کار در شرکت سیمان خوزستان هرچه سریع تر اعلام شود.
اسامی 100 نفر از پذیرفته شدگان سیمان خوزستان هرچه سریع تر اعلام شود نماینده مردم رامهرمز و رامشیر در مجلس از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درخواست کرد که اسامی 100 نفر از پذیرفته شدگان برای شروع کار در شرکت سیمان خوزستان هرچه سریع تر اعلام شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201608105877427651.jpg اسامی,100,نفر,از,پذیرفته,شدگان,,سیمان,خوزستان,هرچه,سریع,تر,اعلام,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، اقبال محمدیان در نشست علنی امروز (سه شنبه، 24 اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی خود به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، گفت: بیش از 18 ماه از برگزاری آزمون استخدامی در شرکت سیمان خوزستان می گذرد و جمعی از جوانان تحصیلکرده و مستعد با هزاران امید و آرزو از طریق فراخوان در آزمون شرکت کردند و علیرغم اینکه بارها با شریعتمداری این موضوع مطرح شده اما متاسفانه هنوز نتایج آزمون اعلام نشده است.

نماینده مردم رامهرمز و رامشیر در مجلس شورای اسلامی افزود: با داشتن این مدیران که اعتماد عمومی نسل جدید را هدف قرار داده اند دیگر نیاز به دشمن خارجی نداریم، چرا سبب بی اعتمادی و سرخوردگی نسل جوان می شویم؟ چه دستی در کار است، چرا با مدیران متخلف برخورد نمی شود، جای تاسف است که در این مقطع حساس با این همه تهدید دشمن و فشارهای کمرشکن اقتصادی مسئولین شستا و شرکت سیمان خوزستان عملا زمینه نارضایتی را در جامعه به وجود می آورند.

وی از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درخواست کرد که اسامی 100 نفر از پذیرفته شدگان برای شروع کار در شرکت سیمان خوزستان هرچه سریع تر اعلام شود.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طی 2 سال گذشته بیش از 200 نفر از کارکنان سیمان خوزستان بازنشسته شده اند که همین 100 نفر پذیرفته شده می توانند به جای آن ها جذب شوند، تاکید کرد: بیمه پاداش بهره وری این افراد در طول 12 ماه سال از حقوق آن ها کسر شده اما متاسفانه در احکام بازنشستگی پایان دوره خدمت آن ها اعمال نشده است که ظلمی آشکار و حق خوری در حق کارگران بازنشسته شرکت سیمان خوزستان است.

وی با تاکید بر اینکه مدیران شرکت سیمان خوزستان حتی حاضر نیستند که دفاتر خود را به دفاتر تامین اجتماعی شهرستان و استان جهت محاسبه حقوق بازنشستگان تحویل دهند، از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درخواست کرد که حقوق این بازنشستگان عرصه تولید سریع تر پرداخت شود.

نماینده مردم رامهرمز و رامشیر در مجلس شورای اسلامی در تذکر به وزیر نیرو، تصریح کرد: 2 ماه از مراسم کلنگ زنی نیروگاه سیکل ترکیبی شهرستان می گذرد که باید اقدامات لازم در این راستا انجام شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet