شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1398/02/24 17:58:08
سرویس صحن
یوسفی در تذکر شفاهی:

اعمال نظارت بیشتر مانع تداوم گرانی می شود

نماینده مردم اهواز در مجلس با انتقاد از گرانی ها در کشور و خوزستان گفت: دستگاه ها وظیفه نظارتی خود را به صورت کامل انجام ندادند و به نظر می رسد با اعمال نظارت بیشتر از گرانی ها تا حدود زیادی جلوگیری می شود.
اعمال نظارت بیشتر مانع تداوم گرانی می شود نماینده مردم اهواز در مجلس با انتقاد از گرانی ها در کشور و خوزستان گفت: دستگاه ها وظیفه نظارتی خود را به صورت کامل انجام ندادند و به نظر می رسد با اعمال نظارت بیشتر از گرانی ها تا حدود زیادی جلوگیری می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201708103985258593.jpg اعمال,نظارت,بیشتر,مانع,تداوم,گرانی,می,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، همایون یوسفی در نشست علنی نوبت عصر امروز (سه شنبه، 24 اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکری با اشاره به مشکلات آب و فاضلاب شهرستان های اهواز، کارون، باوی و حمیدیه، گفت: متاسفانه پس از سیل اخیر مشکلات این حوزه ها افزایش یافته و همچنین در اقدامی نسنجیده با تغییر مدیریت این واحدها مشکلات نیز تشدید شده است.

نماینده مردم اهواز، کارون، باوی و حمیدیه افزود: از وزیر نیرو درخواست می کنیم سریع تر این موضوع را تعیین تکلیف و مدیریت و اگر حقی از کسی ضایع شده نسبت به احقاق حق آن ها اقدام کند.

وی با انتقاد از گرانی ها در کشور و خوزستان یادآور شد: دستگاه ها وظیفه نظارتی خود را به صورت کامل انجام ندادند و به نظر می رسد با اعمال نظارت بیشتر از گرانی ها تا حدود زیادی جلوگیری می شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه فساد و رانت خواری در استان خوزستان ریشه های عمیق دارد، تصریح کرد: دستگاه های نظارتی باید ورود جدی تر به موضوع داشته باشند.

یوسفی ادامه داد: ادارات در خوزستان به ویژه در نهادهای حاکمیتی و سیاسی مهم استان با سرپرست مدت های طولانی است که اداره می شوند و به نفع شرایط امنیتی سیاسی و اجتماعی خوزستان نیست.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات پس از سیل، افزود: متاسفانه مدیریت آب در حوزه آب و فاضلاب به درستی انجام نشده و باید برای کشت تابستانه برنامه مشخصی داشته باشیم و پس از سیل مشکلات امنیتی، مشکلات جدی را برای مردم به وجود آورده که باید نهادهای مسئول در این رابطه ورود جدی داشته باشند؛ رفع مشکل بیمه تکمیلی معلمان خواسته به حق است که انتظار است به این موضوع توجه شود، مشکلات مربوط به سیل زدگان باید سریع تر رسیدگی شود و همچنین جبران خسارات در دستورکار قرار گیرد./

پایان پیام

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet