شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1398/02/24 18:23:53
سرویس صحن
حاجی دلیگانی در تذکر شفاهی:

امکان تعویق کنکور وجود ندارد

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به زمان بر بودن بررسی طرح دوفوریتی تعویق کنکور در صحن علنی امکان تعویق کنکور وجود ندارد.
امکان تعویق کنکور وجود ندارد نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به زمان بر بودن بررسی طرح دوفوریتی تعویق کنکور در صحن علنی امکان تعویق کنکور وجود ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201811101467359445.jpg امکان,تعویق,کنکور,وجود,ندارد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حسینعلی حاجی دلیگانی در نشست علنی نوبت عصر امروز (سه شنبه 24 اردیبهشت) مجلس شورای اسلامی در اخطاری با استناد به ماده 161 آیین نامه داخلی گفت:  طرح دوفوریتی برای تعویق کنکور مطرح و در افکار عمومی توقف ایجاد کرده، براساس زمانبندی موجود اگر نتوانیم این انتظار را برآورده کنیم، مشکلاتی برای جوانان ایجاد می شود.

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خواسته جوانان مناطق سیل زده برای تعویق کنکور منطقی است، زیرا چند ماه نتوانستند درس بخوانند، از سوی دیگر طرح دوفوریتی برای مطرح شدن در صحن علنی به یک ماه زمان نیاز دارد، ادامه داد: کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس نحوه جبران وقفه در تحصیل جوانان استان های سیل زده را با حضور نمایندگان استان ها و نمایندگان دولت در نشست مشترکی تعیین کند، زیرا بلاتکلیفی آنها مشکلاتی را ایجاد می کند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: از آقای مطهری به دلیل محکومیت حرکت غیرقانونی بر علیه ارزش ها و حجاب که یکی از مسلمات اسلامی است که در دانشگاه تهران رخ داده و قلب همه مسلمانان را جریحه دار کرده تشکر می کنم.

علی مطهری نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این تذکر گفت: اینکه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با وزارت علوم و نمایندگان استان های سیل زده راهی را برای جوانان پیدا کند تا تبعیض به وجود نیاید، اقدام مناسبی است واز سوی دیگر امکان تعویق کنکور وجود ندارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet