شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1398/02/25 11:00:10
سرویس بین الملل
دبیرخانه دائمی کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین با صدور بیانیه‌ای به مناسبت «یوم النکبت»:

برگزاری تظاهرات بازگشت در هر جمعه نماد بارزی از توان ملت فلسطین برای تحقق مطالباتشان است

دبیرخانه دائمی کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی طی بیانیه‌ای به مناسبت سالروز «یوم النکبت» تداوم اشغال سرزمین فلسطین توسط رژیم صهیونیستی را محکوم کرد.
برگزاری تظاهرات بازگشت در هر جمعه نماد بارزی از توان ملت فلسطین برای تحقق مطالباتشان است دبیرخانه دائمی کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی طی بیانیه‌ای به مناسبت سالروز «یوم النکبت» تداوم اشغال سرزمین فلسطین توسط رژیم صهیونیستی را محکوم کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/75235.jpg برگزاری,تظاهرات,بازگشت,در,هر,جمعه,نماد,بارزی,از,توان,ملت,فلسطین,برای,تحقق,مطالباتشان,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، دبیرخانه دائمی کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی به مناسبت سالروز «یوم النکبت» بیانیه ای صادر کرد که به شرح زیر است:

باسمه تعالی

دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه مجلس شورای اسلامی، تداوم اشغال سرزمین تاریخی فلسطین توسط رژیم صهیونیستی، ادامه آوارگی صدها هزار فلسطینی و استمرار تجاوزات ددمنشانه علیه ملت فلسطین بویژه در غزه را در سالروز هفتاد و یکمین سالگرد اخراج صدها هزار فلسطینی از سرزمین شان (14 ماه مه) و همچنین هفتاد و یکمین سالگرد روز نکبت (15 ماه مه)، روز شکل گیری رژیم جعلی اسرائیل را ناشی از توسعه ظلم و توطئه آشکار استعماری - صهیونیستی علیه جهان اسلام و ملت فلسطین می داند و بشدت آن را محکوم می نماید.

عدم اقدام جدی و موثر جامعه جهانی در مقابل تجاوزات روزمره رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین و حمایت بی چون و چرای آمریکا از این رژیم و همچنین دخالت های بی مورد و یکجانبه دولت آمریکا در تغییر موازین بین المللی و تاریخی از جمله انتقال سفارت و ادعای اعلام قدس به عنوان پایتخت رژیم اشغالگر قدس و اقدام یکجانبه و غیر قانونی اعلام الحاق جولان به سرزمین های اشغالی موضوعات بسیار مهمی هستند که بی تردید ملت ها و دولت های اسلامی و جهان نمی توانند در قبال آنها سکوت نمایند.

ملت فلسطین طی 71 سال مقاومت، علیه اشغال، تجاوز، خونریزی، اسارت و آوارگی، مبارزه و از حقانیت و حاکمیت خود بر فلسطین دفاع و مقاومت نموده است.

مردم و مقاومت فلسطین با عزمی راسخ تا آزادی کامل سرزمین های اشغالی به ویژه قدس، به مبارزه مشروع خود ادامه خواهد داد. برگزاری تظاهرات بازگشت در هر جمعه، نماد بارزی از سطح آگاهی جوانان فلسطینی از تاریخ سرزمین مادری و نمایش قدرت و توان ملت فلسطین برای تحقق خواسته ها و مطالبات انباشته اش می باشد.

جمهوری اسلامی ایران در آستانه برگزاری روز جهانی قدس، بار دیگر مصمم تر از همیشه از حقوق مشروع ملت فلسطین و مبارزات به حق و مقاومت همه جانبه آنها برای آزادی قبله اول مسلمین و بازگشت آوارگان و تشکیل کشور واحد و مستقل فلسطین در سراسر سرزمین تاریخی و مادری فلسطین حمایت و از همه ملت های مسلمان و آزادیخواه جهان دعوت می کند اشغالگری و آپارتاید صهیونیستی را محکوم و بر اعاده حقوق مشروع ملت فلسطین پافشاری نمایند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet