شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1398/02/25 11:53:15
سرویس سیاسی
محسن هاشمی در گفت‌وگو با خانه‌ملت:

همگرایی همه گروه‌های سیاسی در برابر دشمن ضروری است

رئیس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه اختلاف بین جناح‌های سیاسی تمام نشدنی است، گفت: با این حال در شرایط کنونی همگرایی و همصدایی همه گروه‌ها و جناح‌های سیاسی در برابر دشمن ضروری است.
همگرایی همه گروه‌های سیاسی در برابر دشمن ضروری است رئیس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه اختلاف بین جناح‌های سیاسی تمام نشدنی است، گفت: با این حال در شرایط کنونی همگرایی و همصدایی همه گروه‌ها و جناح‌های سیاسی در برابر دشمن ضروری است. https://cdn.icana.ir/d/019/201711103085963693.jpg همگرایی,همه,گروه‌های,سیاسی,در,برابر,دشمن,ضروری,است Icana

محسن هاشمی رفسنجانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت با اشاره به ضرورت همراهی فعالان سیاسی در شرایط کنونی کشور، گفت: تمامی فعالان سیاسی در برابر دشمن خارجی باید یکصدا باشند، در مراسم افطاری اخیر رئیس‌جمهور نیز بر این موضوع تاکید فراوان شد.

رئیس شورای شهر تهران، تصریح کرد: در شرایط کنونی که شاهد تشدید تحریم‌ها و رفتارهای خصمانه آمریکا هستیم، همه فعالان سیاسی باید اختلافات را کنار بگذارند تا در برابر دشمن خارجی متحد شویم.

وی افزود: عدم پرداختن به برخی افتراقات در این شرایط لازم است هرچند اختلافات بین جناح‌های سیاسی تمام نشدنی است.

رئیس شورای شهر تهران، تصریح کرد: در شورای شهر تهران هم با وجود تفاوت دیدگاه اما اختلاف نظر وجود ندارد، در هر حال همگرایی در برابر دشمن یک اصل ضروری است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet