هدر اصلی
1398/02/25 17:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها

روایت نماینده مردم پلدختر در مجلس از مهم‌ترین نیاز این مناطق سیل زده

حمیدرضا کاظمی گفت: مهم‌ترین نیاز مناطق سیل زده آغاز عملیات ساخت و ساز و تعمیر منازل است. از سوی دیگر تأمین اسباب و اثاثیه منازل و پرداخت خساراتی دولت آنها را بر آورد کرده است، انتظار می‌رود.
روایت نماینده مردم پلدختر در مجلس از مهم‌ترین نیاز این مناطق سیل زده حمیدرضا کاظمی گفت: مهم‌ترین نیاز مناطق سیل زده آغاز عملیات ساخت و ساز و تعمیر منازل است. از سوی دیگر تأمین اسباب و اثاثیه منازل و پرداخت خساراتی دولت آنها را بر آورد کرده است، انتظار می‌رود. https://cdn.icana.ir/d/019/201904100686354287.jpg روایت,نماینده,مردم,پلدختر,در,مجلس,از,,مهم‌ترین,نیاز,این,مناطق,سیل,زده Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سیدحمیدرضا کاظمی نماینده مردم پل دختر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که با کمک نیروهای جهادی گل و لای از منازل و معابر پاک شده است، بیان‌ کرد: اکنون عملیات شستشو در سطح شهر در حال اجرا است. آغاز عملیات ساخت و تعمیر منازل و همچنین تامین اسباب و اثاثیه مهم‌ترین اولویت مردم است.

 با اشاره به آخرین وضعیت شهرستان پل دختر پس از سیل بیان‌ کرد: گل و لای موجود در منازل با کمک نیروهای جهادی، سپاه، ارتش، دولت و مردم از معابر و منازل پاکسازی شدند و در حال‌ حاضر نیز عملیات شست و شو در سطح شهر آغاز شده است، اما سرعت آن پایین است و انتظار می‌رود که شهرداری تهران و شهرداری منطقه با استقرار ماشین آلات بیشتری هر چه‌ سریع‌تر عملیات شستشو را به پایان برسانند.

  • اخبار مربوط به سیل های اخیر کشور را اینجا بخوانید

وی در ادامه اظهار کرد: مساله بعدی بحث جانمایی منازل تخریب شده در شهر و روستاها است که باید هر چه‌ سریع‌تر انجام شده و عملیات ساخت و ساز آغاز گردد. مساله بعدی جبران خسارات منازل سیل زده است که تاکنون آغاز نشده است و این انتظار می‌رود که هر چه‌ سریع‌تر این اقدام صورت گیرد.

نماینده مردم پل دختر در مجلس شورای اسلامی در ادامه، خاطر نشان کرد: بخش کشاورزی، راه‌ها و زیر ساخت‌های استان خسارات جدی دیده است، انتظار می‌رود که دستگاه‌های مربوطه هر چه‌ سریع‌تر نسبت به بهبود اوضاع اقدام کنند.

حمیدرضا کاظمی

 

به گزارش ایسنا وی در پایان یادآور شد: مهم‌ترین نیاز مناطق سیل زده آغاز عملیات ساخت و ساز و تعمیر منازل است. از سوی دیگر تأمین اسباب و اثاثیه منازل و پرداخت خساراتی دولت آنها را بر آورد کرده است، انتظار می‌رود.

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet