ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)
1398/02/25 20:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حسینی کیا تشریح کرد:

ریالی برای بازسازی سنقر پس از سیل پرداخت نشده است

نماینده مردم سنقر در مجلس گفت: وضعیت در حال حاضر در استان و شهرستان سنقر در حالت عادی است و زندگی مردم به وضعیت قبل از سیلاب برگشته و هیچ مشکلی از نظر آبگرفتگی یا قطعی خدمات شهری وجود ندارد.
ریالی برای بازسازی سنقر پس از سیل پرداخت نشده است نماینده مردم سنقر در مجلس گفت: وضعیت در حال حاضر در استان و شهرستان سنقر در حالت عادی است و زندگی مردم به وضعیت قبل از سیلاب برگشته و هیچ مشکلی از نظر آبگرفتگی یا قطعی خدمات شهری وجود ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201803105871984941.jpg ریالی,برای,بازسازی,سنقر,پس,از,سیل,پرداخت,نشده,است Icana

به گزارش   خبرگزاری خانه ملت، سیدجواد حسینی کیا نماینده مردم سنقر در مجلس گفت: استانداری کرمانشاه 1600 میلیارد از 1700 میلیارد تومان خسارت سیل نوروزی استان را پذیرفته اما هنوز ریالی برای بازسازی ساختمان‌های خسارت دیده دولتی و خصوصی و زیرساخت‌های استان یا شهرستان سنقر پرداخت نشده است.

  • اخبار مربوط به سیل های اخیر کشور را اینجا بخوانید

وی گفت: خسارت سیل نوروزی به شهرستان سنقر موجب لطمه به بخشی از ساختمان‌ها، راه‌ها و زیرساخت‌های شهر شد اما موجب بی‌خانمان شدن مردم و نیاز به اسکان مردم در خانه‌های استیجاری نشد.

وی ادامه داد: وضعیت در حال حاضر در استان و شهرستان سنقر در حالت عادی است و زندگی مردم به وضعیت قبل از سیلاب برگشته و هیچ مشکلی از نظر آبگرفتگی یا قطعی خدمات شهری وجود ندارد. تنها مشکل پرداخت نشدن بودجه خسارت سیل برای بازسازی خسارت‌های وارد شده به ساختمان‌ها، ابنیه و زیرساخت‌های استان و شهرستان‌های خسارت دیده است.

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet