هدر موبایل
1398/02/27 10:15:00
سرویس سیاسی
برزگر مطرح کرد:

تاکید رهبری بر «مقاومت» به عنوان تنها راه برون رفت از وضعیت موجود

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به بیانات رهبری با مسئولان نظام، گفت: ایشان ضمن تاکید بر عدم مذاکره با آمریکا، مقاومت را تنها راه برون رفت از وضعیت موجود کشور دانستند.
تاکید رهبری بر «مقاومت» به عنوان تنها راه برون رفت از وضعیت موجود عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به بیانات رهبری با مسئولان نظام، گفت: ایشان ضمن تاکید بر عدم مذاکره با آمریکا، مقاومت را تنها راه برون رفت از وضعیت موجود کشور دانستند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606104892053267.jpg تاکید,رهبری,بر,«مقاومت»,به,عنوان,تنها,راه,برون,رفت,از,وضعیت,موجود Icana

شهروز برزگر کلشانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت در توضیح بیانات مقام معظم رهبری با مسئولان نظام، گفت: ایشان به موضوع مذاکره با آمریکا اشاره کردند و گفتند که مذاکره با کسی که آدم حسابی باشد غلط است، حالا اینها که آدم حسابی هم نیستند لذا مذاکره با آمریکا که دولتمردان آن به هیچ عهد و توافقی پایبند نیستند، به صلاح نیست.

ضرورت همراهی مدیران کشور با مردم

نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: رهبری تنها راه برون از وضعیت موجود را مقاومت و توجه رونق تولید و کسب و کار دانستند. همچنین بر اتحاد و همدلی و مدیریت جامع تاکید کردند و همراهی مدیران کشور با مردم را لازم دانستند و گفتند که مردم را باید به نحو احسنت درک کرد.

تغییر و تحول در کشور با توجه به جوانان

وی افزود: رهبری در ادامه به موضوع توجه به جوانان با انگیزه اشاره کردند و فرمودند که جوانانی که می‌توانند تحول و تغییر در کشور ایجاد کنند به ویژه در بخش صنعت و معدن باید مورد توجه قرار گیرند و  به آنها میدان داده شود زیرا جوانان نیروی خستگی‌ناپذیر هستند و در شرایط بحرانی می‌توانند کارهای بزرگ و تاریخی انجام دهند.

برزگر با اشاره به اینکه همه مسئولان کشور و رهبری معیشت مردم و رونق کسب و کار است، گفت: رهبری در اظهارات خود تاکید کردند با رونق تولید می‌توانیم نقدینگی افسارگسیخته و تورم را مهار کنیم و ضمن ایجاد اشتغال، می‌توان مشکلات معیشت را مرتفع کرد.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: مقام معظم رهبری در بیانات خود به بحث ساخت و ساز تاکید فراوان کردند و گفتند که مسکن در این چند ساله مورد غفلت واقع شده است که اگر رونق بگیرد چندین کارگاه و کارخانجات مواد اولیه هم رونق می‌گیرد.

هیچ وقت جنگ نظامی بین ایران و آمریکا تحقق پیدا نمی‌کند

وی ادامه داد: رهبری اذعان دارند که جمهوری اسلامی تاکنون مقاومت کرده اما اروپایی ها دنباله روی امریکا شدند، همچنین به نامه اوباما اشاره کردند و گفتند که یک نامه‌ برای ما نوشت و ما هم بعد از مدّتی یک جوابی به او دادیم، آنها بلافاصله نامه‌ی دوّم را نوشت و میخواستم باز هم جواب بدهم که فتنه‌ی ۸۸ پیشامد آمد و آنها به سراغ فتنه‌گرها و دفاع از فتنه رفتند.

برزگر یادآور شد: بر اساس رهبری، سیاسیون امریکا غیرقابل اعتمادند اما هیچ وقت جنگ نخواهد شد، ایران هیچ خواهان جنگ نظامی با آمریکا نیست، البته آمریکایی‌ها توان جنگ در منطقه را ندارند.

وی افزود: رهبری همچنین به اصلاح ساختار بودجه کشور اشاره کردند و گفتند طی دو ماه آتی بازنگری در ساختار بودجه باید مورد توجه قرار گیرد، همچنین به وضعیت اقتصادی در شرایط تحریمی اشاره کردند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: رهبری در خلال صحبت‌های خود به حرف‌های رئیس‌جمهور آمریکا اشاره کرد و گفتند که ترامپ می‌گوید «هر جمعه در تهران علیه نظام راه‌پیمایی است»، این در حالی است که تظاهرات جمعه نیست و شنبه است، و در تهران نیست و در پاریس است.

تاکید رئیس‌جمهور بر ایستادگی در مقابل تحریم‌ها

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، گفت: رئیس‌جمهور نیز در این دیدار به موضوع استقلال کشور و تولید بنزین اشاره کردند و گفتند با ایستادگی تمامی تحریم‌های آمریکا را بی‌اثر خواهیم کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet