هدر موبایل
1398/02/27 11:17:00
سرویس سیاسی
میرزایی با اشاره به تلاش دشمنان برای نفوذ به کشور:

سیستم‌های‌ امنیتی باید بر روی همه جناح‌های سیاسی تمرکز داشته باشند

رئیس کمیته سیاسی فراکسیون امید مجلس با اشاره به تلاش دشمنان برای نفوذ به مسائل امنیتی و اطلاعاتی کشور، گفت: سیستم‌های‌ امنیتی باید بر روی همه جناح‌های سیاسی تمرکز داشته باشند.
سیستم‌های‌ امنیتی باید بر روی همه جناح‌های سیاسی تمرکز داشته باشند رئیس کمیته سیاسی فراکسیون امید مجلس با اشاره به تلاش دشمنان برای نفوذ به مسائل امنیتی و اطلاعاتی کشور، گفت: سیستم‌های‌ امنیتی باید بر روی همه جناح‌های سیاسی تمرکز داشته باشند. https://cdn.icana.ir/d/019/201607101457892998.jpg سیستم‌های‌,امنیتی,باید,بر,روی,همه,جناح‌های,سیاسی,تمرکز,داشته,باشند Icana

جلال میرزایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت با بیان اینکه حساسیت در مورد نفوذ سرویس‌های امنیتی به داخل کشور به جا است، گفت: کشورهای مختلف دنبال این هستند که از زوایای پیدا و پنهان ایران در خصوص موضوعات امنیتی، اطلاعاتی و اقتصادی دولت، حاکمیت و حتی نهادهای غیردولتی اطلاعاتی را کسب کنند تا از این طریق  راه‌هایی را برای اعمال فشار بیشتر به ما پیدا کنند.

مراودات فرهنگی و دانشگاهی با مسئله نفوذ نباید اشتباه گرفته شود

نماینده مردم ایلام، ایوان و چرداول در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: دستگاه‌های امنیتی باید نسبت به این مسائل حساسیت داشته باشند، متاسفانه گاهی به اسم پیشبرد سیاست صحیح و منطقی در مورد مصادیق به اشتباه می‌افتیم.

وی افزود: از سوی دیگر برخی مراودات فرهنگی و دانشگاهی با مسئله نفوذ نباید اشتباه گرفته شود بمابراین تفکیک مسائل ضروری است زیرا هر اشتباهی هزینه‌های بسیاری برای نظام جمهوری اسلامی خواهد داشت.

لزوم تمرکز بر روی مسائل حساس امنیتی کشور جهت جلوگیری از نفوذ

میرزایی معتقد است: دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی باید بدانند که دشمن روی چه مسائل داخلی حساسیت دارد، در حال حاضر آنها نسبت به مسئل مالی و بانکی، مراودات تجاری ایران با دیگر کشورها و مسائل نظامی و امنیتی حساسیت فراوان دارد لذا تمرکز بر روی این موضوعات اهمیت بسیار دارد.

دستگاه امنیتی برای جلوگیری از نفوذ نباید بر روی یک جناح خاص تمرکز کند

رئیس کمیته سیاسی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: دشمنان در حوزه سیاسی به دنبال انشقاق و ایجاد اختلاف و نارضایتی عمومی در داخل ایران است، از این رو دستگاه امنیتی ضمن آنکه نباید بر روی یک جناح خاص تمرکز کنند ، باید اِشراف کامل به همه حوزه‌ها و گروه‌های سیاسی داشته باشد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet