هدر موبایل
1398/02/28 16:12:27
سرویس سیاسی
سبحانی فر:

امکان اصرار مجلس بر طرح استانی شدن انتخابات مجلس وجود دارد

عضو فراکسیون امید مجلس گفت: ممکن است رفع ایرادات شورای نگهبان از سوی مجلس، مورد قبول اعضای این شورا نباشد و حتی امکان دارد مجلس بر نظر خود اصرار کند و موضوع به مجمع تشخیص مصلحت نظام برود.
امکان اصرار مجلس بر طرح استانی شدن انتخابات مجلس وجود دارد عضو فراکسیون امید مجلس گفت: ممکن است رفع ایرادات شورای نگهبان از سوی مجلس، مورد قبول اعضای این شورا نباشد و حتی امکان دارد مجلس بر نظر خود اصرار کند و موضوع به مجمع تشخیص مصلحت نظام برود. https://cdn.icana.ir/d/019/201607106491800192.jpg امکان,اصرار,مجلس,بر,طرح,استانی,شدن,انتخابات,مجلس,وجود,دارد Icana

رمضانعلی سبحانی فر  در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص سرنوشت قانون انتخابات مجلس، اظهار داشت: بعید به نظر می‌رسد ایراداتی که شورای نگهبان به طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات گرفته در زمان محدودی به رفع شده و به این شورا بازگردانده شود.

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی بیان کرد: ممکن است رفع ایرادات شورای نگهبان از سوی مجلس، مورد قبول اعضای این شورا نباشد و حتی امکان دارد مجلس بر نظر خود اصرار کند و موضوع به مجمع تشخیص مصلحت نظام برود.

وی با بیان اینکه موافق استانی شدن انتخات براساس مصوبه فعلی مجلس نیستم، افزود: من مخالف استانی شدن انتخابات هستم زیرا این شیوه نه استانی و نه شیوه سابق را دنبال می‌کند بلکه ملغمه‌ای درست شده که تکلیفش مشخص نیست.

سبحانی فر با انتقاد از نقش دادن به احزاب در مصوبه مجلس که با شیوه صحیحی انجام نشده است، ادامه داد: از طرف دیگر باید توجه داشت که در طرح تصویب شده حزبی شدن انتخابات مسیر صحیحی را طی نکرده است.

نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با وضعیتی که وجود دارد ممکن است مشارکت مردم در انتخابات کاهش یابد، گفت: در طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات مجلس، عدالت انتخاباتی رعایت نشده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet