هدر موبایل
1398/02/29 10:23:56
سرویس صحن
دکتر لاریجانی در پاسخ به تذکر حاجی دلیگانی:

مشکلات شفاف سازی حقوق مدیران برطرف نشده است

رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر نماینده شاهین شهر یادآور شد: ظاهراً مشکلاتی در شفاف سازی حقوق مدیران وجود دارد که این موضوع را از دولت پیگیر هستیم.
مشکلات شفاف سازی حقوق مدیران برطرف نشده است رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر نماینده شاهین شهر یادآور شد: ظاهراً مشکلاتی در شفاف سازی حقوق مدیران وجود دارد که این موضوع را از دولت پیگیر هستیم. https://cdn.icana.ir/d/019/201708108850738563.jpg مشکلات,شفاف,سازی,حقوق,مدیران,برطرف,نشده,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حسینعلی حاجی دلیگانی در نشست علنی امروز (یکشنبه 29 اردیبهشت) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی طرح یک فوریتی ساماندهی بازار خودرو تذکری در خصوص شفاف سازی حقوق مدیران داد و گفت: 23 اردیبهشت ماه بر اساس تذکری به آقای رحیمی تکلیف شد تا عدم راه‌اندازی شفاف سازی حقوق مقامات و مدیران را پیگیری کند.

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: نتیجه پیگیری‌ها هنوز اعلام نشده در صورتی که مردم انتظار دارند این سامانه شفاف سازی هر چه سریعتر راه‌اندازی شود.

دکتر علی لاریجانی در پاسخ به تذکر این نماینده گفت: آقای رحیمی موضوع را پیگیری کردند، همچنین آقای امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور در جریان موضوع قرار گرفته، به نظر مشکلاتی در این زمینه وجود دارد که هنوز مرتفع نشده است لذا نتیجه پیگیری‌ها را اعلام خواهیم کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet