هدر موبایل
1398/02/29 11:17:51
سرویس صحن

تقدیر و تشکر نمایندگان مجلس شورای اسلامی از فعالیت های نیروی انتظامی

جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی از فرماندهی جهادی سردار حسین اشتری، فرمانده محترم نیروی انتظامی و از تلاشها و مجاهدت های فرماندهان و مدیران این نیرو و کارکنان خدوم و سبزپوشان عرصه نظم و امنیت کشور تقدیر و تشکر کردند.
تقدیر و تشکر نمایندگان مجلس شورای اسلامی از فعالیت های نیروی انتظامی جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی از فرماندهی جهادی سردار حسین اشتری، فرمانده محترم نیروی انتظامی و از تلاشها و مجاهدت های فرماندهان و مدیران این نیرو و کارکنان خدوم و سبزپوشان عرصه نظم و امنیت کشور تقدیر و تشکر کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/201902100047793580.jpg تقدیر,و,تشکر,نمایندگان,مجلس,شورای,اسلامی,از,فعالیت,های,نیروی,انتظامی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نامه ای از فعالیت های نیروی انتظامی تقدیر و تشکر کردند.

 

متن نامه به شرح ذیل است:

نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به لطف خدا در سال ۱۳۹۷، با وجود فشارها و تحریم های ظالمانه استکبار جهانی و توطئه های دشمنان انقلاب، با همت والای فرماندهان و مدیران و همچنین دلسوزی، ایثار و پشتکار کارکنان خدوم خود و با بکارگیری همه ظرفیت ها و قابلیت ها، حضور فعال و چشم گیری در تمامی صحنه های نظم و امنیت داشته و تلاش نموده تا با روحیه ای جهادی، محیطی امن برای مردم ایجاد کرده و امنیتی درخور و شایسته نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ملت ایثارگر و انقلابی برقرار نماید.

حضور تاثیر گذار در مدیریت و برقراری نظم و امنیت در حماسه اربعین، همکاری با قوه قضائیه در شناسایی و برخورد قاطع با مفسدین اقتصادی و برهم زنندگان بازار ارز و محتکرین ارزاق عمومی، اجرای موفقیت آمیز طرح نوروزی برای برقراری انضباط و تامین نظم و امنیت در مبداء، مقصد و طول سفر مسافران نوروزی که خوشبختانه موجب کاهش مصدومین و جان باختگان حوادث رانندگی گردید و همچنین اقدام سریع و انقلابی در شناسایی و معدوم نمودن قاتل طلبه شهید همدانی از جمله اقدامات تحسین برانگیز نیروی انتظامی است.

ما نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی بر خود لازم می دانیم از فرماندهی جهادی سردار حسین اشتری، فرمانده محترم نیروی انتظامی و از تلاشها و مجاهدت های فرماندهان و مدیران این نیرو و کارکنان خدوم و سبزپوشان عرصه نظم و امنیت کشور تقدیر و تشکر نمائیم.

ضمن اعلام آمادگی مجلس برای تقویت و حمایت از ناجا تقاضا داریم دولت محترم با تقویت بیشتر این نیرو به ویژه فراهم نمودن حضور فعال تر پلیس در فضای مجازی نسبت به توسعه، تجهیز و تقویت آن اقدام عاجل بعمل آورد./

پایان پیام 

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet