هدر موبایل
1398/02/29 12:30:36
سرویس صحن

ارجاع گزارش تحقیق و تفحص از شرکت ملی صنایع مس ایران به قوه قضائیه

نایب رئیس مجلس پس از قرائت گزارش تحقیق و تفحص از شرکت ملی صنایع مس ایران گفت: این گزارش جهت بررسی های بیشتر به قوه قضائیه ارجاع می شود.
ارجاع گزارش تحقیق و تفحص از شرکت ملی صنایع مس ایران به قوه قضائیه نایب رئیس مجلس پس از قرائت گزارش تحقیق و تفحص از شرکت ملی صنایع مس ایران گفت: این گزارش جهت بررسی های بیشتر به قوه قضائیه ارجاع می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201901108406689135.jpg ارجاع,گزارش,تحقیق,و,تفحص,از,شرکت,ملی,صنایع,مس,ایران,به,قوه,قضائیه Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، ولی ملکی در نشست علنی امروز (یکشنبه، 29 اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی، گزارش نهایی تحقیق و تفحص از عملکرد شرکت ملی صنایع مس ایران را که در کمیسیون صنایع و معادن مجلس که به تصویب رسیده است را قرائت کرد.

در این گزارش به فرآیند تحقیقات به عمل آمده و خرید و فروش در شرکت ملی صنایع مس ایران پرداخته شده، همچنین وضعیت تسهیلات مالی و کمک های بلاعوض و پرداخت های نجومی نیز شفاف شده است. همچنین در بخش پیشنهادات گزارش به تخلفات قید شده اشاره  و تاکید نیز شده که تمام تصمیم گیری ها براساس نقشه راه معدن و استراتژی های مصوب باشد.

گفتنی است در بخش پیشنهادات؛ شرکت ملی صنایع مس ملزم شده تا از شرکت پارس اولنگ یا به عنوان مشاور در عملیات اجرایی اکتشاف یا به عنوان ناظر استفاده نماید. همچنین پیشنهاد شده تا خصوصی سازی به معنی واقعی صورت پذیرد و پارامترهای زیست محیطی در تمامی واحدهای فعلی رعایت شود.

مسعود پزشکیان نایب رئیس مجلس در ادامه و پس از قرائت گزارش مذکور گفت: گزارش نهایی تحقیق و تفحص از عملکرد شرکت ملی صنایع مس ایران به قوه قضائیه ارجاع شد./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet