هدر موبایل
1398/02/29 12:29:05
سرویس صحن
کواکبیان در تذکر شفاهی:

بررسی اشکالات شورای نگهبان بر طرح استانی شدن انتخابات مجلس در دستور کار مجلس قرار گیرد

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: لازم است بررسی اشکالات شورای نگهبان بر طرح استانی شدن انتخابات مجلس در دستور کار مجلس قرار گیرد.
بررسی اشکالات شورای نگهبان بر طرح استانی شدن انتخابات مجلس در دستور کار مجلس قرار گیرد نماینده مردم تهران در مجلس گفت: لازم است بررسی اشکالات شورای نگهبان بر طرح استانی شدن انتخابات مجلس در دستور کار مجلس قرار گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201712109649289252.jpg بررسی,اشکالات,شورای,نگهبان,بر,طرح,استانی,شدن,انتخابات,مجلس,در,دستور,کار,مجلس,قرار,گیرد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، مصطفی کواکبیان در نشست علنی امروز (یکشنبه 29 اردیبهشت) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: طبق ماده 198 آیین‌نامه داخلی مجلس مصوبات مجلس تا زمان اعلام نظر نهایی شورای نگهبان از دستور کار خارج نمی‌شود و شورای نگهبان در صورت رد مصوبات موظف است علت رد را سریعا به مجلس اعلام کرده و سپس تکثیر و بین نمایندگان توزیع شود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: خوشبختانه شورای نگهبان طرح استانی شدن انتخابات مجلس را در یک بازه زمانی فشرده بررسی کرده و ایراداتی را نیز به این طرح گرفته و به مجلس برگشت داده شده است اما متأسفانه این طرح در دستور کار این هفته مجلس مشاهده نمی‌شود و هفته آینده نیز با توجه به انتخابات هیأت رئیسه مجلس و تعطیلاتی که وجود دارد، نمی‌توان این طرح را مورد بررسی قرار داد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی افزود: اگر نمی‌خواهیم زحمات 4 ماهه نمایندگان هدر برود این طرح را روز آینده در دستور کار قرار داده تا قبل از 16 خرداد بررسی آن به اتمام برسد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet