هدر موبایل
1398/02/29 13:10:11
سرویس صحن
آقاپور در تذکر شفاهی:

ضرورت اجرای بخشنامه وزارت کشور در خصوص به کارگیری زنان در سمت معاون استاندار

نماینده مردم شبستر در مجلس تأکید کرد: بخشنامه وزارت کشور در خصوص به کارگیری زنان در سمت معاون استاندار هر چه سریعتر باید اجرایی شود.
ضرورت اجرای بخشنامه وزارت کشور در خصوص به کارگیری زنان در سمت معاون استاندار نماینده مردم شبستر در مجلس تأکید کرد: بخشنامه وزارت کشور در خصوص به کارگیری زنان در سمت معاون استاندار هر چه سریعتر باید اجرایی شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201810103060387167.jpg ضرورت,اجرای,بخشنامه,وزارت,کشور,در,خصوص,به,کارگیری,زنان,در,سمت,معاون,استاندار Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، معصومه آقاپور علیشاهی در نشست علنی امروز (یکشنبه 29 اردیبهشت) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود ضمن تبریک هفته ارتباطات و روابط عمومی و حلول ماه مبارک رمضان گفت: روابط عمومی در متن است و نه در حاشیه، روابط عمومی ضرورت و در مدیریت است لذا حق داریم بگوییم هر مدیریتی سزاوار روابط عمومی است که دارد.

نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر از دستور وزیر کشور و صدور بخشنامه جهت به کارگیری زنان در سمت معاونان استاندار افزود: تمامی استانداران طبق ماده (101) برنامه ششم توسعه و بخشنامه رئیس جمهور که گفته شده حداقل از 30 درصد مدیران زن استفاده شود، بخشنامه وزیر کشور را اجرایی کنند.

وی خطاب به وزیر صنعت، معدن و تجارت و جهاد کشاورزی گفت: در خصوص سهمیه اختصاصی شکر به واحدهای تولیدی صنایع غذایی متذکر می‌شوم این میزان اختصاصی کنونی یک پنجم ظرفیت کارخانجات است که اگر تأمین نشود، باعث سونامی بیکاری در استان آذربایجان غربی می‌شود لذا سهمیه شکر به خصوص به کندوداران و تولیدکنندگان عسل در روستاها و حوزه مشاغل کوچک اختصاص یابد.

آقاپور خطاب به وزیر راه و شهرسازی یادآور شد: تخصیص اعتبار برای تکمیل جاده شبستر به تسوج که شهر خامنه زادگاه پدری رهبر معظم انقلاب نیز در این مسیر است، ضروری است.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی خطاب به معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری افزود: تخصیص اعتبارات برای گردشگری سالمندان شریفخانه و روستای شیخ هادی الزامی است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet