هدر موبایل
1398/02/29 18:33:04
سرویس سیاسی
نجفی خوشرودی در تشریح نشست کمیسیون امنیت ملی مجلس:

نحوه تامین نیازمندهای کشور در شرایط تحریم با حضور وزیر صمت بررسی شد

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از بررسی فرصت ها و تهدیدات تجارت و تامین نیازمندهای کشور در شرایط تحریم با حضور وزیر صمت در کمیسیون متبوعش خبر داد.
نحوه تامین نیازمندهای کشور در شرایط تحریم با حضور وزیر صمت بررسی شد سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از بررسی فرصت ها و تهدیدات تجارت و تامین نیازمندهای کشور در شرایط تحریم با حضور وزیر صمت در کمیسیون متبوعش خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905104076781342.jpg نحوه,تامین,نیازمندهای,کشور,در,شرایط,تحریم,با,حضور,وزیر,صمت,بررسی,شد Icana

علی نجفی خوشرودی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در تشریح نشست امروز (یکشنبه، 29 اردیبهشت ماه) کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: نشست مذکور با موضوع فرصت ها و تهدیدات رونق و تجارت در شرایط تحریم با حضور رحمانی، وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس اتاق بازرگانی و صنایع و معادن و معاون اقتصاد وزارت امور خارجه و مسئولان بانک مرکزی و سایر دستگاه های ذیربط برگزار و طی آن آخرین وضعیت تولید و تجارت و تامین نیازمندهای کشور مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: وزیر صمت در این نشست با اشاره به اینکه ظرفیت های تولید بسیار خوبی در زمینه های مختلف داریم، تاکید کرد که نگرانی از تامین کالاهای اساسی نداریم.

وی ادامه داد: وی با اشاره به اهمیت اتکاء به توانمندی های داخلی در بخش صنعت، اهمیت توسعه صادرات غیرنفتی را خاطرنشان کرد و در این راستا بر اهمیت و اولویت کشورهای همسایه تاکید کرد.

این نماینده مردم در مجلس دهم اظهار کرد: وزیر صمت ضرورت توجه به جنگ روانی برای فشار بر مردم را مورد تاکید قرار داد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در ادامه جلسه سایر مهمانان و برخی از اعضای کمیسیون نقطه نظرات خود را ارائه کردند. تقویت و توسعه زیرساخت های صادرات و حمل و نقل کالا و رفع موانع موجود، استفاده موثر تر از ظرفیت استانهای همجوار با کشورهای همسایه، اهمیت تقویت و تجهیز نمایندگی های جمهوری اسلامی ایران در کشورهای همسایه، ضرورت افزایش هماهنگی های اداری و تشکیلاتی میان دستگاه های ذیربط، تمدید اسناد حقوقی لازم برای تقویت تولید و توسعه صادرات و حمایت از صدور خدمات فنی و مهندسی و غیره از اهم موارد مطروحه در این جلسه بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet