هدر موبایل
1398/02/29 18:15:11
سرویس اقتصادی
یارمحمدی تشریح کرد:

بازدید اعضای کمیسیون عمران از پروژه پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله

عضو هیأت رئیسه کمیسیون عمران مجلس گفت: اعضای این کمیسیون عصر امروز از روند اجرای پروژه پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله بازدید کردند.
بازدید اعضای کمیسیون عمران از پروژه پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله عضو هیأت رئیسه کمیسیون عمران مجلس گفت: اعضای این کمیسیون عصر امروز از روند اجرای پروژه پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله بازدید کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/201905100575132157.jpg بازدید,اعضای,کمیسیون,عمران,از,پروژه,پژوهشگاه,بین,المللی,زلزله,شناسی,و,مهندسی,زلزله Icana

علیم یارمحمدی عضو هیأت رئیسه کمیسیون عمران مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، از بازدید اعضای کمیسیون عمران مجلس از پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله خبر داد و گفت: اعضای این کمیسیون عصر امروز از روند ساخت و اجرای این پروژه بازدید کرده و از نزدیک در جریان اقدامات اجرایی و عملیاتی قرار گرفتند.

علیم یارمحمدی

پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله برای نخستین بار در کشور در حال ساخت است

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله برای نخستین بار در کشور در حال ساخت بوده و قطعا ساخت این مرکز نقطه عطفی در ارتقا ایمنی پروژه های عمرانی خواهد بود.

در بازدید امروز کمیسیون عمران مجلس، مسئولان پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله، توضیحاتی درباره وظایف و کارکردهای این مرکز ارائه کرده و اعضای کمیسیون نیز سوالاتی را مطرح کردند، البته این پروژه در شرایط کنونی با کمبود اعتبار مواجه است که باید برای آن راه حل های مناسبی اندیشیده شود

وی گفت: در بازدید امروز کمیسیون عمران مجلس، مسئولان پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله، توضیحاتی درباره وظایف و کارکردهای این مرکز ارائه کرده و اعضای کمیسیون نیز سوالاتی را مطرح کردند، البته این پروژه در شرایط کنونی با کمبود اعتبار مواجه است که باید برای آن راه حل های مناسبی اندیشیده شود.

پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله تنها پژوهشگاه استاندارد در عرصه خاورمیانه است

یارمحمدی ادامه داد: پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله تنها پژوهشگاه استاندارد در عرصه خاورمیانه بوده و این مرکز می تواند به تمام کشورهای منطقه خدمات ارائه دهد.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون عمران مجلس افزود: مهم ترین کارکرد پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله، بررسی کیفیت مصالح و اثرات زلزله بر روی سازه های عمرانی است، از این رو این پژوهشگاه می تواند در آینده ای نزدیک به مرجعی برای آزمایش های فنی در این حوزه در عرصه منطقه ای تبدیل شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet