هدر موبایل
1398/02/30 10:41:35
سرویس صحن
دکتر لاریجانی در پاسخ به تذکر سلیمی:

موضوع افزایش حقوق‌ها پیگیری می‌شود

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در خصوص موضوع افزایش حقوق‌ها تأکید کرد که این مسئله پیگیری خواهد شد.
موضوع افزایش حقوق‌ها پیگیری می‌شود رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در خصوص موضوع افزایش حقوق‌ها تأکید کرد که این مسئله پیگیری خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201801107275546642.jpg موضوع,افزایش,حقوق‌ها,پیگیری,می‌شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علیرضا سلیمی در نشست علنی امروز (دوشنبه، 30 اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: در بحث افزایش حقوق‌ها به نحوی عمل شد که حقوق‌بگیران دچار اضطراب شدند زیرا بحث افزایش در برخی احکام حقوقی اعمال شد ولی بعد از آن تقلیل پیدا کرد؛ مثلا برای یک مستخدم مدرسه در ابتدا 600 هزار تومان افزایش در نظر گرفته شد ولی بعد از آن به 400 هزار تومان کاهش پیدا کرد.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی افزود: در پاره‌ای از مواقع حقوق فروردین برخی افراد افزایش داشته ولی در اردیبهشت آن را کاهش دادند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تصریح کرد: قانون باید در بحث افزایش حقوق‌ها به صورت کامل اعمال شود تا نگرانی در مردم ایجاد نشود.

دکتر علی لاریجانی در پاسخ به این تذکر گفت: کمیسیون برنامه و بودجه در این خصوص جلسه گذاشته؛ باید نتیجه را به ما بدهند که بتوانیم آن را پیگیری کنیم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet