هدر موبایل
1398/02/30 12:24:04
سرویس سیاسی
جاسمی با اشاره به 2 ساله شدن دولت دوازدهم:

مشکلات معیشتی مردم، ارزش کارهای انجام شده دولت را نیز از بین می‌برد

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: تمامی حوزه‌ها از مشکلات اقتصادی تاثیر می‌‎پذیرند و اگر دولت اقدامی هم در حوزه فرهنگی یا اجتماعی انجام داده باشد، وقتی مردم از وضعیت معیشت خود رضایت ندارند سایر اقدامات دولت نیز دیده نمی‌شود.
مشکلات معیشتی مردم، ارزش کارهای انجام شده دولت را نیز از بین می‌برد عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: تمامی حوزه‌ها از مشکلات اقتصادی تاثیر می‌‎پذیرند و اگر دولت اقدامی هم در حوزه فرهنگی یا اجتماعی انجام داده باشد، وقتی مردم از وضعیت معیشت خود رضایت ندارند سایر اقدامات دولت نیز دیده نمی‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201803100442969177.jpg مشکلات,معیشتی,مردم،,ارزش,کارهای,انجام,شده,دولت,را,نیز,از,بین,می‌برد Icana

سیدقاسم جاسمی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به 2 ساله شدن دولت دوازدهم، اظهار داشت: در خصوص عملکرد آقای روحانی و دولت ایشان با توجه به وضعیت تورم، گرانی و عدم تناسب دخل و خرج مردم، رضایتمندی وجود ندارد زیرا مردم احساس می‌کنند دولت کار را رها کرده و ما نیز انسجامی را در مجموعه دولت دوازدهم نمی‌بینیم و نیاز به بازنگری در رفتار دولت در این دو سال آینده جدی است.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: به عنوان نماینده مجلس احساس نمی‌کنم که مسیر فعلی دولت منجر به نتایج مناسبی شود زیرا سفره‌های مردم کوچکتر شده و شرایط معیشتی بدتر شده است.

وی افزود: یکی از مشکلات دولت این است که تمام حوزه‌ها از مشکلات اقتصادی تاثیر می‌‎پذیرند و اگر اقدامی هم در حوزه فرهنگی یا اجتماعی انجام شده باشد، وقتی مردم از وضعیت معیشت خود رضایت ندارند سایر اقدامات نیز دیده نمی‌شود.

جاسمی ادامه داد: در 2سالی که از عمر دولت دوازدهم گذشته است، نه تنها آقای روحانی برای کسب رضایت مردم اقدامی را انجام نداده، بلکه نارضایتی‌های بیشتری را نیز شاهد بوده‌ایم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: چندین سال است که دولت خود را درگیر برجام کرده و خروجی توافق هسته‌ای و اعتماد به آمریکایی‌ها سبب شده است تا دولت ترامپ برجام را نقض کند و اتحادیه اروپا نیز تمایلی برای ادامه همکاری نداشته باشد.

وی افزود: به لحاظ فرهنگی نیز از دهه 80 نیز عقب‌تر هستیم و لازم است، دولت تلاش کند زیرا مدیون مردم است.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه راهکارهایی که برای برون رفت از این وضعیت باید در نظر گرفته شود، همکاری ایران با کشورهای همسایه و توجه به ظرفیت‌های داخلی کشور است، گفت: در این 2 سال امیدواریم که دولت روحانی قدرتمندتر شده باشد و مشکلات را رفع کند و برای تغییر شرایط و بهبود وضعیت تلاش خود را به کار گیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet