هدر موبایل
1398/02/30 12:58:20
سرویس سیاسی
میرزایی نیکو با انتقاد از عدم ارتباط روحانی با مجلس:

گعده‌های سالانه رئیس جمهور با نمایندگان مجلس کافی نیست

عضو فراکسیون امید مجلس گفت: در طول زمان دوره دوم ریاست جمهوری آقای روحانی فقط یک بار با کمیسیون‌ها جلسه داشته است، در حالیکه روسای جمهور قبلی حداقل ماهی یکبار با یکی از کمیسیون های تخصصی مجلس جلسه داشته‌اند.
گعده‌های سالانه رئیس جمهور با نمایندگان مجلس کافی نیست عضو فراکسیون امید مجلس گفت: در طول زمان دوره دوم ریاست جمهوری آقای روحانی فقط یک بار با کمیسیون‌ها جلسه داشته است، در حالیکه روسای جمهور قبلی حداقل ماهی یکبار با یکی از کمیسیون های تخصصی مجلس جلسه داشته‌اند. https://cdn.icana.ir/d/019/201904103499579124.jpg گعده‌های,سالانه,رئیس,جمهور,با,نمایندگان,مجلس,کافی,نیست Icana

قاسم میرزایی نیکو در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در مورد 2 ساله شدن دولت دوازدهم، اظهار داشت: در یک کلام می‌توان گفت که آقای روحانی در دوره دوازدهم بدقولی کرده زیرا به عهدی که بسته پایبند نبوده است.

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی بیان کرد: قبول داریم که اجرای بخشی از قول‌های رئیس جمهور از اختیار وی خارج است؛ بخشی از مشکلات اقتصادی مربوط به این است که پول نمی‌آید و نفت به فروش نمی سد این‌ها به کنار زیرا عامل موثر از اختیار رئیس جمهور خارج است اما اجرایی شدن برخی قول‌های حسن روحانی نیازی به هیچکدام از این‌ها ندارد اما بازهم محقق نشده است.

وی افزود: در طول این مدتی که آقای روحانی به عنوان رئیس جمهور انتخاب شده است، فقط یک بار با کمیسیون‌ها جلسه داشته است، در حالیکه روسای جمهور قبلی حداقل ماهی یکبار با یکی از کمیسیون های تخصصی مجلس جلسه داشته‌اند.

میرزایی نیکو با بیان اینکه چرا رئیس جمهور ارتباطش با مجلس و مجامع استانی مجلس قطع بوده است؟، ادامه داد: اینکه سالی یک بار در ماه رمضان نیم ساعت گعده‌ای برگزار شود، نشان دهنده پایبندی به آن تعهدات نیست.

نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: رئیس جمهور باید تصمیم سازی و ریل گذاری کند و موانع را در همکاری همه گروه ها رفع کند، رئیس جمهور می‌توانست این نقش را بازی کند اما هیچ اقدامی نکرد و گروه‌‌های همراه را از همدیگر جدا کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet