هدر موبایل
1398/02/30 13:12:15
سرویس صحن
سلیمانی در تذکر شفاهی:

دولت هیچ اقدامی برای سیل زدگان استان کرمانشاه انجام نداده است

نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس گفت: دولت هیچ اقدامی در جهت رفع مشکل سیل زدگان استان کرمانشاه انجام نداده است.
دولت هیچ اقدامی برای سیل زدگان استان کرمانشاه انجام نداده است نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس گفت: دولت هیچ اقدامی در جهت رفع مشکل سیل زدگان استان کرمانشاه انجام نداده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201803106515295878.jpg دولت,هیچ,اقدامی,برای,سیل,زدگان,استان,کرمانشاه,انجام,نداده,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،حسن سلیمانی در نشست علنی امروز (دوشنبه، 30 اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: در مورد خدمت‌رسانی به مردم هرسین، صحنه و کنگاور در سیل اخیر باید از استاندار محترم و معاونین ایشان در خصوص اقدامات قبل از وقوع سیل تشکر کنیم.

نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مجموعه دولت هیچ اقدامی در جهت رسیدگی به وضعیت سیل‌زدگان انجام نداده که گویا هیچ اتفاقی نیفتاده است در حالی که مصوبه مربوط به نحوه جبران خسارت را دولت تصویب کرده است لذا دستگاه‌ها گزارش دهند که چه اقداماتی در این خصوص انجام داده‌اند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی افزود: باید مجموعه دولت گزارش دهد که در مورد تأمین خسارت مالی مردم چه اقداماتی صورت گرفته است و آیا خسارتی به کشاورزان پرداخته است و آیا منازل مسکونی را بازسازی کرده‌اند، لذا تقاضا می‌شود که دولت و دستگاه‌های حمایتی و امدادی به وظایف خود در خصوص سیل زدگان پایبند باشند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet