هدر موبایل
1398/02/30 13:28:03
سرویس صحن
کبیری در تذکر شفاهی:

مردم شهر خوی چشم انتظار حل مشکلات آب از طرف دولت

نماینده مردم خوی در مجلس با بیان اینکه شهرستان خوی علیرغم داشتن ۳ رودخانه پر آب سدی ندارد، گفت: مردم شهرستان خوی و چایپاره با مشکلات تامین آب شرب، کشاورزی و صنعت مواجه هستند.
مردم شهر خوی چشم انتظار حل مشکلات آب از طرف دولت نماینده مردم خوی در مجلس با بیان اینکه شهرستان خوی علیرغم داشتن 3 رودخانه پر آب سدی ندارد، گفت: مردم شهرستان خوی و چایپاره با مشکلات تامین آب شرب، کشاورزی و صنعت مواجه هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/201901105626159286.jpg مردم,شهر,خوی,چشم,انتظار,حل,مشکلات,آب,از,طرف,دولت Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سیدتقی کبیری در نشست علنی امروز (دوشنبه، 30 اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی خود خطاب به رئیس جمهور گفت: آقای روحانی سال گذشته در سفری که به شهرستان خوی داشتید وعده دادید بیمارستان آیت الله عظمی آیت الله خوئینی در دهه فجر افتتاح می شود اما متاسفانه تاکنون این امر محقق نشده لذا درخواست می کنم دستور فرمایید سریعا در حداکثر 2 ماه آینده این بیمارستان افتتاح شود.

وی در تذکر دیگر خود خطاب به رئیس جمهور در خصوص مشکلات آب شهرستان خوی و چایپاره افزود: شهرستان خوی معروف است به شهر بی سد علیرغم اینکه سه رودخانه پر آب در این شهر وجود دارد اما سدی که قرار بود 15 سال پیش در این شهر احداث شود تاکنون ساخته نشده است و مردم این شهر با مشکلات تامین آب شرب، کشاورزی و صنعت مواجه هستند.

نماینده مردم خوی در مجلس شورای اسلامی در خصوص مشکلات آب شهرستان چایپاره تصریح کرد: مردم این شهرستان با مشکلات تامین آب شرب پایدار مواجه هستند از رئیس جمهور درخواست می کنم برای حل این مشکلات دستور ویژه ای صادر کنند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet