هدر موبایل
1398/02/30 13:27:13
سرویس صحن
دهمرده در تذکر شفاهی:

دولت در مورد افزایش حقوق‌ها به قانون عمل کند

نماینده مردم زابل، زهک و هیرمند در مجلس گفت: دولت در مورد افزایش حقوق‌ها به قانون عمل کند.
دولت در مورد افزایش حقوق‌ها به قانون عمل کند نماینده مردم زابل، زهک و هیرمند در مجلس گفت: دولت در مورد افزایش حقوق‌ها به قانون عمل کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201901106776676814.jpg دولت,در,مورد,افزایش,حقوق‌ها,به,قانون,عمل,کند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حبیب اله دهمرده  در نشست علنی امروز (دوشنبه، 30 اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به وزیر کشور گفت: در خصوص برآورد خسارات مرغداران سیستان و سایر بخش‌ها از طرف استان هیچ اقدامی صورت نگرفته است؛ آیا معنای اشتغال و تولید به این شکل است؟

نماینده مردم زابل، زهک و هیرمند در مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر ورزش و جوانان افزود: لطفاً برای قهرمانان بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی طبق وعده‌های داده شده قبل از اعزام عمل کنید که متأسفانه پس از 9 ماه اقدامی صورت نگرفته است.

وی در تذکری به رئیس جمهور و وزیر اقتصاد گفت: متأسفانه برخی بانک‌ها در خصوص سود دیرکرد سلیقه‌ای عمل کرده و همچنین در مورد افزایش حقوق‌ها چرا به قانون عمل نمی‌شود که متأسفانه باید گفت سوء مدیریت در سطوح مختلف علی‌الخصوص معیشت، گرانی، اشتغال و تولید ملموس بوده و غیرقابل تحمل برای مردم شده است که باید گفت این سوء مدیریت خود تبدیل به مشکل شده است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر صنعت، معدن و تجارت تصریح کرد:  چرا در خصوص قیمت خودرو نظارتی صورت نمی‌گیرد؛ آیا ادامه این روند و وضعیت برای جامعه قابل تحمل است؟

این نماینده مردم در مجلس دهم در تذکری به وزیر علوم افزود: در خصوص کنکور وزارت علوم باید قاطعانه عمل کند تا باعث سردرگمی و تشویش اذهان داوطلبان کنکور و نگرانی خانواده‌ها نشود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet