هدر موبایل
1398/02/30 14:32:00
سرویس استان ها

آسفالت ۶۰ هزار متر مربع از معابر روستاهای بخش میان آب شوشتر

مراسم بهره برداری از پروژه های آسفالت و بهسازی ۳۰ هزار متر مربع از معابر روستاها و اجرای جوی و جدول ۲۰ روستای بخش میان آب ، با حضور نماینده مردم درمجلس ، فرماندار و معاون ایشان و دیگر مسئولین عزیز شوشتر برگزار شد .
آسفالت ۶۰ هزار متر مربع از معابر روستاهای بخش میان آب شوشتر مراسم بهره برداری از پروژه های آسفالت و بهسازی ۳۰ هزار متر مربع از معابر روستاها و اجرای جوی و جدول ۲۰ روستای بخش میان آب ، با حضور نماینده مردم درمجلس ، فرماندار و معاون ایشان و دیگر مسئولین عزیز شوشتر برگزار شد . https://cdn.icana.ir/d/019/201901107412454976.jpg آسفالت,,۶۰,هزار,متر,مربع,از,معابر,روستاهای,بخش,میان,آب,شوشتر Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، مراسم بهره برداری از پروژه های آسفالت و بهسازی ۳۰ هزار متر مربع از معابر روستاها و اجرای جوی و جدول ۲۰ روستای بخش میان آب ، با حضور نماینده مردم درمجلس ، فرماندار و معاون ایشان و دیگر مسئولین عزیز شوشتر برگزار شد .

مهندس رحیمی بخشدار محترم میان آب در این مراسم اظهار داشت : با حمایت هایی که نماینده محترم در استان و شهرستان در خصوص اختصاص قیر یارانه ای و افزایش اعتبارات ارزش افزوده و عمرانی دهیاری ها داشتند توانستیم ۶۰ هزار هکتار از معابر میان آب را آسفالت کنیم

وی افزود: ۳۰ هزار متر مربع از معابر را در هفته دولت به بهره برداری رساندیم و ۳۰ هزار متر مربع دیگر را امروز با اعتباری بالغ بر ۲۴ میلیارد ریال بهره برداری کردیم .

بخشدار محترم میان آب اضافه کرد : همچنین بیش از ۲۰ کیلومتر اجرای جوی و جدول در ۲۰ روستای بخش میانآب داشتیم که با اعتبار ۱۶ میلیارد ریال انجام شده است ، مجموعا ۴۰ میلیارد ریال امسال هزینه کردیم که لازم است باز هم از حمایت های نماینده محترم و همکاری مسئولین تشکر کنیم .

پایان پیام/

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet