هدر موبایل
1398/03/04 18:20:13
سرویس استان ها
با حضور سهراب گیلانی:

فاز دوم بلوار روستای قل رومزی شوشتر کلنگ زنی شد

طی مراسمی با حضور سهراب گیلانی ، فاز دوم بلوار ورودی روستای قل رومزی بخش میان آب شوشتر کلنگ زنی شد .
فاز دوم بلوار روستای قل رومزی شوشتر کلنگ زنی شد طی مراسمی با حضور سهراب گیلانی ، فاز دوم بلوار ورودی روستای قل رومزی بخش میان آب شوشتر کلنگ زنی شد . https://cdn.icana.ir/d/019/201901105337032099.jpg فاز,دوم,بلوار,روستای,قل,رومزی,شوشتر,کلنگ,زنی,شد Icana

اجرای این پروژه که به منظور  احداث بلوار ورودی روستا به طول ۴۵۰ متر ، جوی و جدول کشی و روشنایی اجرا می شود ، ۸۰۰ میلیون ریال اعتبار اختصاص یافته است .

مهندس رحیمی بخشدار محترم میان آب در این مراسم با تشکر از حمایت های نماینده محترم مجلس و همکاری ادارات شهرستان اظهار داشت : با حمایت های نماینده محترم که ما را در بحث اعتبارات دهیاری ها همراهی می کنند توانستیم فاز اول این بلوار را سال گذشته انجام دهیم و فاز دوم را نیز کلنگ زنی کنیم .

سهراب گیلانی نیز ضمن تأکید مجدد بر روستا محوری ، از مدیران حوزه انتخابیه خواست تا با همدلی و وحدت مدیریت در راستای رفع مشکلات مردم شریف روستای قل رومزی ، میان آب و دیگر روستاهای شوشتر گام بردارند تا شاهد پایان عقب ماندگی های بیست ساله در شهرستان باشیم .

فرماندار و معاون محترم شهرستان ، فرمانده محترم نیروی انتظامی ، رؤسای محترم ادارات برق ، آموزش و پرورش ، ورزش و جوانان و دیگر مسئولین حاضرین در این مراسم بودند .

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet