هدر موبایل
1398/02/30 17:14:30
سرویس اجتماعی
خدادادی در تشریح دستور کار کمیسیون اجتماعی مجلس خبر داد:

تصویب کلیات طرح بکارگیری نیرو در پست‌های بلاتصدی ادارات در استان‌های مرزی

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس، از تصویب کلیات طرح بکارگیری نیرو در پست‌های بلاتصدی ادارات در استان‌های مرزی و بررسی گزارش‌های واصله در مورد دستگاه‌هایی که قانون منع بکارگیری بازنشستگان را اجرا نکرده‌اند در نشست امروز این کمیسیون خبر داد.
تصویب کلیات طرح بکارگیری نیرو در پست‌های بلاتصدی ادارات در استان‌های مرزی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس، از تصویب کلیات طرح بکارگیری نیرو در پست‌های بلاتصدی ادارات در استان‌های مرزی و بررسی گزارش‌های واصله در مورد دستگاه‌هایی که قانون منع بکارگیری بازنشستگان را اجرا نکرده‌اند در نشست امروز این کمیسیون خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905106359551754.jpg تصویب,کلیات,طرح,بکارگیری,نیرو,در,پست‌های,بلاتصدی,ادارات,در,استان‌های,مرزی Icana

سلمان خدادادی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح دستورکار نشست امروز (دوشنبه 30 اردیبهشت ماه) کمیسیون متبوعش، گفت: در این نشست طرح «بکارگیری نیرو در پست‌های بلاتصدی ادارات در استان‌های مرزی»  مورد بررسی قرار گرفته و کلیات آن به تصویب رسید.

ارائه گزارش از دستگاه‌هایی که قانون منع بکارگیری بازنشستگان را اجرا نکرده‌اند

نماینده مردم ملکان در مجلس شورای اسلامی، افزود: در ادامه گزارش‌هایی که در مورد عملکرد دستگاه‌های مختلف ارائه شده بود مبنی بر اینکه بعد از اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان، افرادی که مشمول این قانون قرار می‌گرفتند را برکنار نکرده‌اند نیز بررسی شد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: قرار بر این شد بعد از جمع‌بندی‌های صورت گرفته احیانا چنانچه دستگاه‌هایی در رابطه با اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان قصور کرده باشند هم دولت با آنها برخورد کند و هم کمیسیون اجتماعی با اعمال ماده 234 کمیته‌ای از اعضای این کمیسیون و نمایندگانی از دستگاه‌های مربوطه تشکیل دهد تا برای شناسایی این دستگاه‌ها اقدام کند.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به مهمانان حاضر در این نشست، یادآور شد: رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشوری و معاونانش و نماینده مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی در این نشست حضور داشتند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet